reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
szopek to ja sie teraz skupiam i mysle, mysle, mysleeee !! a i nóz widelec się uda :tak:

ogladam te modelki, ale to trzeba byc psychicznie mocnym, no i wogole wygladac jak modelka :-p
 
To niech hannah o mnie pomyśli ;-)

Skupiam się, chociaż dzisiaj niewyspany mózg, więc nieczynny.
Poszłam spać ok 3:00, miednica i lewa pachwina daje się we znaki, że na żadnym boku nie mogę się ułożyć. Chyba zacznę spać na siedząco. No i znowu mam zgagę, chyba kolejny włochacz się szykuje bo bez Renniee ani rusz wieczorami.
Utyłam 14 kg i jest mi coraz cieżej. W łóżku czuję sie jak orka wyrzucona na brzeg.
Ale sobie pomarudziłam i już mi lepiej. :-)
 
Witam :-) Snieżek prószy....:dry:

Pola ogromne gratulacje !!!:-):-):-)

Ciekawe kto nastepny,moze i ja zaczne myśleć i myśleć w kierunku tych ciaz u Was a wiadomo im wiecej tym wieksza moc i zaraz beda nowe wieści od ktorejś z Was:-p:-)

Ja dzis byłam na szczepieniu z Vanesska ,jedno doustne drugie iniekcja.W przedszkolu ponoć ospa,my na szczepienie przeciw ospie zapisani za 2 tyg.Jak zdążymy to ok jak nie to trudno ;-)

Moje libido tez ciagle marne,wogóle nie mam ochoty choc we śnie dzis zdradziłam swojego R:zawstydzona/y:
 
Witajcie dziewczyny
:-):-):-):-)

Iwonka:-D:-D:-D no wiesz pewnie kazdej z nas sie zdarza zdradzic we snie:tak::tak: Przynajmniej ja mam raz w miesiacu:rofl2::rofl2: Jesli chodzi o libido to moje jest srednie...

A ja dzisiaj dostalam @@@@ :dry::dry: nieznosze tego...

Sylwia- to niezly zadziorek z twojej coreczki:laugh2::laugh2:

U nas ok tyle ze Adas zaczal kaszlec:crazy: mam nadzieje ze syrop tu da rade zeby sie nie rozwinelo:dry: A ogolnie ja jakos nie mam nastroju od tygodnia:baffled:
Aaaa dzisiaj u nas bylo sporo sniegu Adas sie nie mogl od szyby odklec:-D
 
Ostatnia edycja:
Pola gratuluję i życzę spokojnej ciąży.

Szopku to trzymam kciuki ,żebyc była następną ciężarówką

Kamilka ostatnio stosowałam dobry syrop na kaszel Pectodrill. Ania kaszlała przez 2 mce i wypiła flegaminę, ambrosol, stodal, herbapect, syrop prawoślazowy i już myślałam, że ten kaszel nigdy się nie skończy a po pectodrillu poszło bardzo szybko.

Padam ze zmęczenia, byłam z Anią na basenie i mimo tego,że pływała przez godzinę to urządziła straszną histerię bo nie chciała wyjść z wody. Poza tym ona oststanio regularnie chodzi spać najwcześniej o północy, i nie ma znaczenia czy śpi w dzień czy nie i tak nie zaśnie wcześniej, albo jak zaśnie np ok 19 to i tak obudzi się o 23 i wtedy idzie spać po 1.
 
mm- Dzieki wielkie zaraz kupie bo ja sie teraz bede rekami nogami bronila przed jakas choroba:dry::tak::tak:

No ale jestem zla klawiatura mi szwankuje nie lapie mi niektorych liter i wychodza glupoty :baffled::no: ehh
Jutro do pracy i wreszcie odpoczynek.. wogole zastanawiam sie nad prezentem dla malego i kurde nie wiem nie mam pomyslu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::no::no: w Realu jest taki stolik kreatywny juz z mazakami kredkami ciastolina itp itd za 109 zl a przeceniony z 190 ciekawy sie wydaje ale poza tym nie wiem chcialabym cos co zainteresuje jego i bedzie mogl pobawic i pouczyc sie sam i zebysmy my tez mogli z nim sie pobawic:dry::dry::-( nie chce kupic nic co znow bedzie mi zalegalo i nie bedzie uzywane po miesiacu:no: ciezki wybor:-(
 
Witam
Juz jestem:-) wrocilismy wczoraj ok 21.podroz ciezka,Konrad nie byl zbyt grzeczny.DZIEN zlecial:sorry:jutro postaram sie poczytac co u was.unas snieg pada juz nie zle,jak tam bedzie przez noc to po kolana jutro sie uzbiera:-)zimno jak diabli brrrr
milych snow,uciekam pod kolderke.
 
witam kto sie dobija do kawy ?

ojej ale sie narobi jak tak wszystkie zaczną myśleć i mysleć :-D:-D:-D poważnie jak by to tak działało :-D:-D:-D

kwiateczek witaj ;-) no u nas tez troszke popadała ja myslalam ze machne wycieraczka i po sniegu a tu nie spodzianka złapało niezle, mysle ze dobrze jak tak zima bedzie moze dzieciaki nie beda tak chorowac bo najgorsza to taka ciapowata pogoda jest

mm kiedys juz pisałam, mały budził mi sie ok 4/5, 5/6, i tez nie zaleznie o której poszedł spać, meczylismy sie długo nie odpuszczałam aż po jakimś czasie doszedł do wniosku że jednak o tej porze sie śpi... ale ile płaczu było. Teraz nawet jak o 5 wypija mleko to zasnie dalej. A jak miał roczek to spał np od 18 do rana. Niewiem jemu sie zmienia strasznie ale spioch jest 3 h w ciagu dnia jak mamy wolne :baffled:
 
reklama
POla, GRATULACJE :tak::tak::tak::tak::tak: super wieści
Szopek, ja też wysyłam pozytywne fluidy, ale sama rozumiesz, że z samych naszych myśli, fluidów i kciuków to kolejnego Szopeczka nie będzie...do roboty kochana..

Kwiateczek, witaj znowu :-D

Przepraszam, ze tak z doskoku, ale w związku z pewnymi zmianami w pracy nie mam po prostu czasu, a już wiele razy pisałam, że w domu do kompa nawet nie siadam... u nas wszystko oki, na razie zdrówko dopisuje, choroby póki co nas omijają, więc nie narzekam...gdyby tylko czasu było trochę więcej




 
Do góry