reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.

Wróblik- gratulacje


Iwonka- żyję mam się dobrze. dziękuje za pamięć.

Pociągnę wątek z zakupowego:
Co do umiejętności Klaudii to też jestem pod wrażeniem.
Ja się martwię o rozróżnianie kolorów przez Mikutka, albo nie rozróżnia albo myli. Na wszelki wypadek odpowiada formułką: nie białe.

Co do różnicy wieku. Miku ma kolegę o pół roku młodszego i przy ostatniej wizycie narobili tyle pisków, że łeb pękał.Jakbym miała bliźniaki to bym chyba do psychiatryka poszła.
Najfajniej się bawi ze starszymi chłopakami. Inny chłopak, żaden dzidziek tylko dostosowuje poziom, zero pisków, bitwy o zabawki.
Ja mam brata starszego o ponad rok i skończyliśmy się drzeć dopiero jak przestaliśmy razem mieszkać.
To jest wpisane w posiadanie potomstwa więcej niż sztuk dwa. Będzie się jeszcze działo- tak Was pocieszam. Pewnie zresztą już to wiecie.

Hannah- ta twoja szwagierka, to niezły numer jest. Przynajmniej Hania obyta w walce i przyzwyczajona do dzielenia uwagi.
Mój mężczyzna ma taki patent do palenia. Staje łbem pod okapem , włącza wiatrak i jara wdmu*c*h*u*j*ąc gdzie trzeba. Oczywiście czasami tak zawieje z okapu,ze mam więcej smrodku w pokoju niż on w tej kuchni ale liczy się głównie uprzykrzanie mu życia palacza.Na klatkę go nie wysyłam, bo mam jakiś opór , kultura musi być, klatka schodowa dobro wspólne. Na balkon nie mam serca, choć czasem idzie ( w zimie).

dziubku jeśli nas czytasz, zamelduj się, co u Was?
 
reklama
Witam weekendowo. U nas ok,wysypka mała,goraczki nie ma .Wszystko ok jak na razie.;-)
Jak sie ciesze że jest te allegro i wogóle zakupy przez internet!!!Wczoraj chyba nawet była jakaś ankieta na onecie z czego najbardziej sa polacy zadowoleni czy cos w tym stylu.było około 20 róznych odpowiedzi ,trzeba było zaznaczyć jedną tylko .Było miedzy innymi
-masło osełka
-BMW
-Tusk
-Allegro
-przyjażń itd..
Ja oczywiscie zaznaczyłam Allegro:-D:-D:-D i w rankingu jest ono na drugim miejscu po BMW:sorry2:
No i dobrze ze jest te allegro bo zrobiłam zakupy prezentowe i mam z głowy bo chyba szybko z domu teraz nie wyjde:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
normalnie zaraz sie popłacze wywaliło mnie i stracilam posta buu :baffled:

Iwonka wlasnie widzialam opis na gg i chcialam pogratulowac, ja tez czekam kiedy na nas kolej :-p no naprawde ta Twoja corcia zdolna dziewczynka ale moze wlasnie przez to ze Vanesska ja ciagnie troche o chce jej dorównac, fajnie tak. Nasz to liczy do trzech, wszystko gada, ale ogolnie to taki lobuziak rozbrykany jest czasami go zbierze na powazne rozmowy ;-)

szopek na szczescie moj juz nie pali ale jak palil to na balkonie nawet zima czasami wieczorem pozwalam w oknie w kuchni ale zadko, teraz tu to mamy male wc i tam tak zimno ze wogole tam nie wchodze, to czasami tam ale teraz problem z glowy na szczescie :-)

czy robila ktoras z was te pomysł na pulpeciki w sosie pomidorowym ? zastanawiam sie czy zanim ich wloze do naczynia czy ich leciutko nie obsmarzyc .. ;-)
 
Kurcze mieliśmy isć dziś na Plac Zamkowy ,na zapalenie tej wielkiej choinki,koncert tam są itd..No nic pojedziemy kiedy indziej choinke obejrzec.;-) R wysłałam na zakupy do Tesco z kartką.Uśmiałam sie z niego bo np pisze liste zakupów i ja mu dyktuje
ja- " kup też banany"
on -"a ile"
ja - "nie wiem,weż z 6 sztuk.No chyba ze bedą bardzo dojrzałe to mniej,bo sie zepsują"
on-" kupić banany,ilosc zalezna od stopnia dojrzałości":-D:-D:-D
I takie pierdoły zapisywał co do słowa:sorry2:
 
Iwonka czego pogratulować?
Ja wyslalam mojego pod koniec do ciaży do sklepu z lista pozycji 27 czy jakos tak ponumerowane. Wrócił z siatkami wyladowanymi i tekstem Co my rodzina wielodzietna jesteśmy? Do pozycji szóstej mialam wszystko w liczbie numerków .Potem zwatpił Tak np. koncentratów pomidorowych sztuk 5 zużyłam dopiero w tym tygodniu ostatni.A i musztardy sztuk dwie???ciekawe po co mi dwie Nie wiem czasem trudno ich zrozumieć ,chyba rzeczywiscie mamy inne mózgi ,oni oczywiście w pewnych sprawach ograniczone ;-):-D

Wiki mój też rzuca Fajki po raz kolejny oczywiście śnieg go zmobilizował bardziej niz narodziny syna:sorry2: nawet nie nastawiam sie za bardzo ze sie uda chociaz moze bo stwierdzil ze na fajki nam w zimie braknie

Dzs przeczytałam prognozy i jestem przerażona taka zima do polowy lutego :wściekła/y: oby nie
 
Ostatnia edycja:
Sylwia Iwonka haha dobre usmiałam sie,
moj to ja mu pisze jak jest po wyzej trzech rzeczy ostatnio kazałam mu kupic fasole w puszcze do barszczu ( tak mowilam mu ) a on ze sklepu dzwoni i sie pyta czy chcem wiorki czy w kawałkach te buraczki :baffled:

Jak ma cos kupic najlepiej bym wylaczyla telefon mowie ze lubella do rosolu, dzwoni ze sklepu i mowi ze jest gniazda wstazki ( ja juz sie wtracam i mowie 10 razy bierz !) a ona jak by nie slyszał czyta dalej ze 400g na iles tam porcji nr jakis tam a ja oczywiscie wsiekla 10 razy mowie tak ten a on no bo tu jest napisane ..:wściekła/y:
 
Witam:
Uśmiałam się z zakupowych relacji waszych mężów.
P. raczej kojarzy co kupujemy, jakiej firmy itd. ja nie znoszę robić zakupów spożywczych, więc tworzę listę i ruszaj w świat chłopie.
Jak nie kojarzy, to jest wtedy lipa. Nie jest w stanie kupić najbanalniejszej rzeczy.
Gdyż:
-nie słucha słucha
- słucha ale pojmuje tylko 2 wyrazowe zdania
- ( może) słucha, ale koduje we łbie początek i koniec zdania.
Dlatego też Wiktoria , twój mężczyzna pytał o buraki. Ma ten sam syndrom. Słucha początku i końca zdania. Cytuję Wiki :kupic fasole w puszcze do barszczu. I ty się dziwisz , ze buraki chciał kupić:sorry2:

Mam na niego patent opakowaniowy, pokazuje mu , wycinam logo, googluję obrazki.
Jak mu robię listę i piszę np. serek wiejski i np. koślawo postawię literę K , on czyta przy mnie i mówi ,
-co to za litera? sere, sere? co tu pisze?
- serek!Serek wiejski!
- no, skąd mam wiedzieć, niewyraźnie napisane.
Jak ja zawsze dużymi bukwami mu piszę, kaligrafuje a ten zawsze coś.
Dzwoni i pyta
- Tu pisze Z szt. co to znaczy?
- 2 sztuki.
- aha, to nic, Niewyraźnie napisane.
Niewyraźnie to go chyba czytać nauczyli:wściekła/y:.
 
hej

Przepraszam, że tak nie w temacie ale jeśli możecie kliknąć codziennie na jakiegoś pieska ze schroniska to on dostanie jedzonko na zimę. Tu są szczegóły- nakarm psa

Lecę do pracy, odezwę się później. Miłego dnia :)
 
reklama
witam kto sie dolacza do kawy ? mały spi, obiadek wstawiony

Iwonka straszne pustki po wekendzie :) ja wczoraj caly dzien zabiegany ale za to w wekend kompletne lenistwo.

szopek dobry patent musze zapamietac
 
Do góry