reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kamilko wszystkiego najlepszego, oby Wam się dobrze w życiu układało

Hannah oby Cię ominęła ta grypa.
Ani bardzo się podobają misie, ktore masz w podpisie i jak je widzi to ja nie mogę nic przeczytać.
 
reklama
Witam!
na szczęście grypa sobie poszła, a raczej to był jakiś incydent. Córcia zwymiotowała jeszcze jeden raz, potem zjadła rosół i wszytsko przeszło jak ręką odjął. Nie mam pojęcia czy może jej coś zaszkodziło po prostu?:sorry:
Ważne że jest ok, ja też dobrze się czuję.
Mam starsznego szwędacza, przestawiam, organizuję kącik dla maluszka. Instynkt wicia gniazda.
Jutro jeszcze pojedziemy do IKEI po regał do Hani pokoju.

mm81
Hania też zawsze zwraca uwagę na suwczzki i zdjecia dzieci i mówi: To przecież Hania hehe...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Ja od chwili w domu jestem :no: Bardzo bardzo dziekuje za zyczenia:tak::tak:
Mowie wam jak siedzialam w domu to bylo zle ale teraz padam ze zmeczenia dopiero wrocilam z kursu a jutro mam od 8-15 i weekend:-):-):-)

U nas ok Adas zdrowy teraz wlasnie spi a ja seriale ogladam:tak:

hannah- dobrze ze wszystko dobrze no i juz niedlug druga dzidzia suuuper:tak:
 
Kamilka, spóźnione życzenia i ode mnie ;-)

Hannah, dobrze że obeszła Was ta grypa, nie wyobrażam sobie porodu z biegunką :no:

Ja przy jednym dziecku musiałam zrezygnować z chodzenia na fitness, żeby ją odbierać, a z dwójką to rzeczywiście ciężko zaplanować wszystko.

Dobra, znów się chwalę, wczoraj przysłali mi certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych :-) Nie wiem, czy ja na tyle wszystko wiem, ile oni sobie wyobrażają, ale papier jest :tak:
 
Witam.Zwalają snieag na m z dachu,tv mi nie działa,ale juz dzis chłopaki wejda i naprawia sami bo trzeba wymienic przewod antenowy bo jest na nim kawal wielki lodu i sie musiał uszkodzic,tak pan z serwisu powiedział.Krzyknął sobie tez 180zl za wymiane więc podziękowałam:dry:
Migotka ogromne gratulacje!:tak::tak::tak:
 
Witam ,Halo jest tu ktoś???
Ja czekam na R az wróci z pracy i jadę do Carrefour'a po te klocki lego co reklamuja za 69zl za duze wiadro a z tego 30zl zwraca sie w ebonach:tak::tak:Chcę kupic te klocki dla dzieciaczkow z mojego bloku,dwoch chlopcow :tak::tak::tak:
 
Witam wiczorowo.
Hanah ciesze sie ze u was lepiej,mam nadzieje ze wiecej sie nic do was nie przyplata bo zwlaszcza teraz choroby ci sa zadne nie potrzebne.
Iwonka jak zakupy,udane?masz juz telewizje?

U nas ok,nawet b.dobrze:-) przez ostatnie kilka dni wielkie sprzatnie,G mi pomogl.w poniedzialek wraca do pracy wiec trzeba bylo cos zrobic.Zdecydowalismy ze jednak sie nie wyprowadzamy.ogladalismy kilka mieszkan i takie klitki,fajne ale male a mamy troche gratow,Zabawek:sorry:jakos wytrzymamy te 2 lata.prosic tylko o okna nam zostalo.Wypralismy wykladzine w salonie.G sie wkurzyl i wywalil stara sofe,pomazana przez Kondzia ,podrapana itp...zamowilismy nowa w sumie taka wersalke i myslal ze w ciagu kilku dni dostaniemy a tu powiedzielei ze 18 stycznia dopiero:szok:fajnie,sofa na dworze jest,mozna sie komfortowo grilowac gdyby nie pogoda:-D:-D
Coz czekamy.
Cisza cos tu...

Kangurko Gratulacje,odezwij sie:-)
 
Ja też się witam.

Iwonko, dziękuję :tak:

Gratulacje dla Kangurki :-) No teraz będzie miała fajnie z dwoma dzieciaczkami i psiakami :-)

Kwiateczek, niezły termin dostawy kanapy. To może jeszcze starą wtachajcie, przykryjcie czymś :-)

Ja strasznie bym chciała zrobić w przedpokoju szafę pax z ikei. Kosztowałaby ponad 3000, ale kredyt bym wzięła. Fajne jest w niej to, że można sobie wszystkie elementy wyposażenia samemu zaplanować, a jakbym się wyprowadzała przypadkiem, to mogę ją zabrać ze sobą, bo nie jest na wymiar wbudowana.
 
reklama
Witam porannie!
Noc w miarę przespana, dopóki M nie zaczął chrapać :wściekła/y:. Jak sobie wypije to mogę go sobie szturchać i nic nie reaguje.
Przeniosłam się więc do Hani pokoju.
Przedwczoraj dokupiliśmy szafkę właśnie z Ikeii, uchwyty były jak z szafki kuchennej więc dokupiłam uchwyty w formie kwiatuszków i wygląda bardzo słodziutko.
Zmykam wypić jakąś małą czarną.
 
Do góry