reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
witam dobre z tymi półkami, a ja dalej nie wiem co to zimna komora :-D

keyko u nas tez stoi i stoi, ale tam na dole. Albo wcale nie ma zadko kupujemy wogole % chyba ze jakas okazja a tak M woli piwo, ogolnie mało sie u nas trunkuje :-p moze wino :sorry2:

No ja mam wszystko białe :sorry:
 
Witam.Bylismy na zakupach ubraniowych,nie klupiłąm tego co chciałam,ja nigdy chyba nie bedę zadowolona:sorry2:a kasy poszło...
Ja chce inox lodówke bo piekarnik,okap,chlebak,czajnik,zlew jest tez inox wiec wypada lodowke tez w tym kolorze kupic;-)
Wiki z tego co ja gdzies tam wyczytałam że w tej zimnej komorze jest 0 stopni :tak: czyli ze jest to najzimniejsze pomieszczenie w chłodni:tak:wiec własnie super np do przechowywania w tym wedlin:tak:
Półeczki na alkohol fajne,ale fakt i u nas wodka jest najrzadziej pita,wolimy piwo szczególnie latem, czasami wino ale te pije tylko z tonikiem lub woda gazowaną,żeby tak nie było ciężko na żoładku a jak sie za chce to myk do sklepu i wodeczka jest.:tak: no soatnio w sylwestra piłam ale juz mam ochotke na jakięs piwko i ploteczki

Panistepelek wszystkiego naj! Odezwij sie!

Opuszczają nas dziewczyny nie maco....
 
Ostatnia edycja:
Iwonka do wina dodajesz tonic ? kurcze nie probowałam lubie tonic :tak:
No to fajna taka komora, no ta jak masz wsio inox to dziwnie bedzie wygladac biala. Zazdroszcze zakupów ja zawsze duze zakupy na wiosne robie,a juz widze ze beda wielkie bo malego spodnie bluzy krotkie. Jak zaczne wyciagac to sie pewnie jeszcze okaze bo tak zima to ocieplane a reszta lezy

No powymiekaly nam dziewczny troche...

a wogole jestem blondynka znaczy bylam :-p poszlam na calosc mam machoń, ale na blond wyszly troche czerwone ;-):-D
 
Witajcie dziewczyny

U mnie dzien jak codzien ciagle w pracy mijamy sie z mezem...adas zdrowy narazie wszystko dobrze...

Niestety nie moge do was zagladac teraz bardzo czesto bo nawet nie mam sil... ja do godziny 20 nie moge doczekac bo jak tylko adas usypia to ja razem z nim:dry::dry:

a od poniedzialku czeka mnie maraton do 16 w pracy a potem bieg na wyklady z prawka do godz 21 takze wogole nie zajrze na net bo caly tydzien od 7- 22 bede poza domem wiec w kolejna sobote padne na twarz:no::no::no:

Teraz tez juz zmykam spac bo mialam ciezka noc i po dniach babci i dziadka juz padam:-(

Aha i bedziemy jechali na wizyte z Adasiem do Krakowa do okulisty to jak sie dowiem termin to moze z kims mi sie uda spotkac??
 
Ostatnia edycja:
Witam

W końcu mam chwilę, żeby coś napisać.

Migotko i Panistepelek wszystkiego najlepszego.

Iwonko ja mam lodowke firmy gorenje, inox, troche widać ślady po łapkach Ani ale nie jakoś tragicznie. Lodówka ma już kilka lat ale działa bez zarzutów. Kuchnię elektryczną też mamy tej firmy.

Kamilka a gdzie się wybieracie z Adasiem do okulisty?? Nie w Kielcach??
Ja byłam w tym tyg. z Anią u okulisty i mamy iśc za 2 tyg na badanie z atropiną.

Dziś była całkiem ładna pogoda i byłam z Anią na spacerze na sankach bo ten mały leń nie chciał iść. Przez to ,że zawsze się spieszę i jeździmy autem Ania nie jest przyzwyczajona do używania własnych nóżek do przemieszczania się i ciężko ją zabrać na normalny spacer.
 
Kwiateczek- jeszcze nie wiem jak mi idzie bo zaczynam w poniedzialek teorie wiec po tygodniu bede wiedziala jak sie czuje w tym wszystkim i odrazu bede miala rozklad jazd i sie nie moge doczwekac kiedy zasiade za kolkiem:-):-):-)

mm- tez jeszcze nie wiem gdzie to bedzie dokladnie bo dostane jutro namiar na klinike tu w Kielcach juz nie pojde nigdzie z Adasiem ze wzgledu na to iz dowiedzialam sie ze Adas dostal okulary niepotrzebnie niestety ma zeza ukrytego skosnego a ten jest w 90% kierowany odrazu do zabiegu. Takze w Krakowie juz podejma ostateczna decyzje. :-( Ale jedynie cieszy mnie ze ten zabieg nie bedzie w prost na galce ocznej tylko skoryguja miesien skosny dolny oka. Bo to ten nam sie zbytnio wyciagnal. I bedziemy mieli z glowy wszelkie problemy z oczkami bo jesli o wade chodzi to jest ona zaliczana u malych dzieci do wad fizjologicznych i powinna sie albo zmniejszyc albo calkiem nam zniknie do 5 r.z... Ale jednak nie chce sie nastawiac na pelny sukces dopoki sobie do konca z tym nie poradzimy:no::no:

A ja zostalam sama maz w pracy Adas juz spi a ja sie lenie:-):-D
 
witam ;-)

kwiateczek padły mi akumulatorki jutro podładuje i wrzuce cos :-pa co masz nerwa z rana znaczy miałas ? u nas dobrze, M wrocil w piatek z kursu ;-)

kamilka dobrze ze trafilas na ta klinike czy lekarza ktory cie tam pokierował, moje kolezanka miała operacje w krakowie kiedys miala strasznego zeza :no: a po tej operacji duzo duzo lepiej czasami troszeczke, ale jak po tej operacji juz nie cwiczyli ani nic to moze dlatego. No i pozno miala robiona chyba miala 12 lat wtedy.
Życze powodzenia zeby wszystko bylo jak najlepiej :tak::tak:
co do zmeczenia niestety tak jest jak sie we dwoch pracuje, pelne obroty i jeszcze obowiazki w domu, szkole :baffled:

mm81 wow u nas od jakiegos czasu nie ma na czym sankami jezdzic sniegu prawie wcale nie ma dzieci jezdza rowerami, hulajnogami rolkami :-)
 
reklama
Kamilka po tym jak piszesz, że Adaś niepotrzebnie dostał okulary i jak sobie przypomnę, że Iga Migotki również to coraz bardziej wątpię w fachowośc okulistów. Ciekawe co zaproponuje okulistka do której chodzę z Anią.
Jak w Krakowie ma mieć zabieg to może w prokocimiu w szpitalu dziecięcym

Wiki u nas też już śniegu nie było ale dziś w nocy napadało sporo więc skorzystałyśmy z ładnej pogody.
Wiki pokaż się w nowym kolorze włosów.
 
Do góry