reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam
Keyko gratulacje,witamy Ole na swiecie:-) duza dziewczynka:tak: teraz czekamy na foteczki:tak::-)

Hannah widze duza poprawa:tak:
Iwonka ten model.nie wiem jak porownac czy jest glosna bo prawie jej nie slysze w poprownaniu do poprzedniej:baffled:chodzi troche,naladuje sie i wylacza,w nocy jej nie slysze(przeciwnie do poprzedniej) to ten model.nie mam problemow w ogole:-)
ARCHIWUM | Samsung RL 34 SC-SW Chłodziarko-zamrażarka | PromoCeny.pl - ulotki, promocje, zniżki

http://www.ciao.co.uk/Productinformation/Samsung_RL_34_SC_SW_PS__6884780
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.Jest ktoś? U mnie wieje,że chyba znow mi antena sie przestawi i nie bedzie tv:sorry2:
Kwiateczek dzięki za linki, no my upatrzyliśmy nowsze modele coprawda,tzn moj R chce ten elektroniczny wyswietlacz a ja chce zeby byla minimum 185 wysoka ,miala ten nofrost,zimną komore.. Ale juz i tak sie nastawiłam że ta lodówka czy inna nie pochodzi 10 lat jak te stare:dry:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Iwonka moja ma non frost.G chcial wziac te z wyswietlaczem ale byla wtedy duzo drosza.z racji ze pojechal sam prosto po pracy wzial te:sorry:jak bym byla z nim to bym tamta wybrala:tak:Moja kolezanka ma i fajna rzecz zwlaszcza przy dzieciacvh.ona jak sie otworzy i ja nie zamknie to piszczy po kilku sekunadach(nie wiem dokladnie po ilu,mozliwe ze na tym wysweitlaczu sie ustawia):tak:opowiadala ze nie zamknela kiedys i zaczelo piszczec,nie wiedziala co to :-D:-D:-D

u NAS W KONCU PRZESTALO WIAC,OSTATNIO NORMALNIE WICHURY NIE WYCHODZIALM BO BY MNIE PORWALO:sorry:wczoraj bylam w lidlu autem,kupilam Kondziowi tablice taka dwustronna:tak:sa literki,kredy:tak:mialam koszyk,Kondzio w koszyku i przy aucie jak otwieralam porwalo wozek,ledwo zlapal:baffled:taka wichura:no:
 
Keyko gratuluję córeczki.

Aurelia masz na 6 do pracy??? Ja nawet jak wstane o 7 to i tak do jakiejś 9 ledwo kontaktuje.

Hannah moja Ania miała taką wysypkę w wieku 2mcy. Trwało to kilka dni i pomogła maść sterydowa, trafiłyśmy do jakiejs beznadziejnej alergolog, która wypisała mi listę rzeczy których mam nie jeść i wpisywała tam jakieś wędliny mięso itp chociaż jej mówiłam, że jestem wegetarianką i niepotrzebnie to wpisuje ale ona najwyraźniej miała tą liste rzeczy tak wyklepaną na pamięć, że jakby coś pominęła to by jej się wszystko pomyliło. Wogóle wypisała nam tą samą maść co pediatra tylko innej firmy. W życiu nie byłam u tak głupiego lekarza.
Od tego czasu Ania była na bebilonie pepti ale druga alergolog miała teorię ,że to nie od mleka tylko ,że jest jakiś wirus powodujący wysypki, gorsze kupy i nawet okresy gorączki, które występują cyklicznie u małych dzieci i zanika gdzieś po roku.
 
Ja też się witam.

Kwiateczek, to jest najlepszy sposób żeby dziecko się nie rozczuliło na maksa. Ja też tak robiłam, no ale moja skrzywiła się przez 2 dni, a potem już nawet nie miała czasu żeby mnie ucałować. Kondzio na pewno się przyzwyczai, tylko musisz go konsekwetnie zostawiać i nie robić przerw.

Iwonka, raz na miesiąc to chyba byłby zadowolony i zszkokowany co tak często :-D Ale spoko, nie zostawiam go z nadmiarem materiału genetycznego, na szczęście są jeszcze inne sposoby ;-)
 
Keyko gratuluję okazałej córeczki!!! Olu witaj na świecie!!!

Witam się po małej przerwie.
Aktualnie oduczam Natalkę cycolenia palucha, zakleiłam jej kciuka plasterkiem i powiedziałam, że paluszek jest chory. Natalka posiłkuje się innymi paluchami ale przynajmniej nie ssie tak namiętnie tego kciuka.

Iwonka mam coraz większe wątpliwości odnośnie szkoły i chyba jednak zostawię Anię jeszcze w przedszkolu, będę miała pewność, że Natalkę przyjmą ;-). Z nauką by sobie na pewno poradziła ale nie wiem jak z resztą.

Śmiać mi się chce z Natalkowego tekstu z wczorajszej kolacji. Jadła jajko na miękko.
-Dlaczego nie jesz białka?
-Bo nie lubię.
-Dlaczego?
-Bo jest białe.
-A jakie ma być?
-Żółte.
:-D:-D

Hannah ładnie ta wysypka zeszła z buzi Basi. Nie mam doświadczenia w kwestii wysypek (miałyśmy tylko trądzik), ciekawe, co było przyczyną.

Aurelia byliście z tą schodzącą skórą u lekarza?
 
reklama
Mm81, no tak, czasami mam na 6 rano, jak trzeba wyprzedaż przygotować, albo ją schować, albo jak jest nowa kolekcja...Samo się nie zrobi, a w czasie otwarcia sklepu nie można. Nienawidzę chodzić na tą godzinę do pracy, mówię Wam, bo muszę wstawać o 4 nad ranem, masakra. Ale co zrobić, jak trzeba, to trzeba!

Joannaon, tak się stresowałam tą schodzącą skórą, że szok. W przychodni pierwsze miejsce wolne dla dzieci zdrowych na za 2 tyg, paranoja:wściekła/y:. Pojechałam do mojej Mamy na oddział(pracuje w szpitalu dziecięcym na oddziale ogólnym), tam Mikusia obejrzało kilku lekarzy, bo niby dziwny przypadek. Wg nich przeszedł szkarlatynę, ale badania krwi tego nie potwierdziły, więc jeszcze mu zrobili posiew z moczu i wymazy z gardła i noska, bo może jeszcze paciorkowiec...
Teraz czekam na wyniki. Oby to uczulenie było, bo lepsze to niż paciorkowiec, zważywszy na to, iż mamy już na koncie gronkowca, chlamydię i pneumokoki!!!!! Ileż można??

Iwonka, i jak zakup lodówki? Decyzja zapadła?

Hannah, zdrówka dla malutkiej juniorki:-D
 
Do góry