reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.
Mi pobrało aktualizację firefoxa automatycznie już kilka dni temu. Nie widzę różnicy. Mam zakładki ,strzałki, nawet skórka mi się nie zmieniła.

Zbiera się na deszcz, więc może to Was zainteresuje.

Ja zamiast hulajnogi wolę laufrada czyli biegowy rowerek. Hulajnogę mam jeszcze swoją z dzieciństwa, z hamulcami, kołami terenowymi i siedziskiem ale chyba za duża dla Miku.

Myślę nad kolejnym fotelikiem samochodowym. Która z was już zmieniała? Miku się mieści w starym ale trudno go wsadzić do wozu, muszę uważać na głowę.
 
reklama
Witam się.
Miśka w przedszkolu, Olka śpi mi na ręce, a M... w drugim pokoju- przesilenie wiosenne tym razem było przyczyną drzemki:sorry:. Miśka wstała dzisiaj o 6, ale to dlatego, że poszła spać wczoraj o 16. Siostra M zabrała ją na basen.

Wrubklik moja hulajnoge ma od roku (taką z dwoma kółkami z tyłu) i śmiga na niej. Lalek ma sporo i najczęściej odgrywa rolę przedszkolanki i uczy lalki:tak:. A z rowerkiem i wózkiem radzę sobie tak: jedną ręką pcham wózek (mam x-landera, więc jest zwrotny) a drugą pcham rower, który ma specjalny pchacz, dzięki czemu mogę też obracać kierownicą. Ale zdarza się też, że Miśka wjedzie w wózek, albo mi odjedzie.

Ciekawe jak tam kamilka po egzaminie?

A propo 3 urodzin i prezentu, to nie wiemy co by chciała. Ona sama nie wie. Jednego dnia jest artystką i albo śpiewa albo rysuje. Innego dnia jest inżynierem i buduje z klocków lub układa tory i śmiga pociągiem. Czasami jest przedszkolanką, a czasami modnisią i bawi się w przebieranie.
 
Szopek a jaki masz fotelik? Jak Miśka zaczeła wyrastać z tego 0-13, to kupiliśmy recaro 9-36. Jeździ w nim już od stycznia '09 i zmienię jej, jak Olka wyrośnie ze swojego.
 
Witam
Ja tez kilka dni temu aktualizowalam firefoxa tzn automatycznie sam i wszystko mam tak samo:tak:

My na 3 urdziny chyba hulajnoge kupimy,moze klocki jeszcze.Rower juz dostal w zeszlym roku:tak:nie bede gracic wiecej bo nie ma gdzie trzymac tego wszystkiego.zabawki leza w pudlach:baffled:Teraz lato bedzie to bedziemy smigac raz rower raz hulajnoga:tak:ale na tej 3kolowej chyba,nie wiem jaka kupic szczerze mowiac:sorry:
Uciekam bo Kondzio do zlobka zaraz.Jestesmy juz po spacerku,zjadl nalesniki i w droge.Pewie z dziecmi pojda znowu do parku bop ladnie jest.Maly problem bo mokro bardzo bylo.Buty do prania,spodnie,bluzka:no:nogi az musialam mu myc:sorry:zostaly nam nowe buty mam ndzieje ze beda cale:sorry:od jutra deszcze wiec trzeba jeszcze wykorzystac pogode:tak:
 
Myślę nad kolejnym fotelikiem samochodowym. Która z was już zmieniała? Miku się mieści w starym ale trudno go wsadzić do wozu, muszę uważać na głowę.

Dzień dobry

Szopek ja się zastanawiam nad kolejnym fotelikiem mamy taki: Kiddy Infinity Pro 9-18; 4 gwiazdki ADAC, tanio (1426059851) - Aukcje internetowe Allegro i wszystko byłoby ok, ale w kurtce zaczyna być Szymonowi ciasno i jesienią już nie ma szans, żeby w nim jeździł.

Chciałabym przed urodzeniem Małego kupić Szymonkowi nowy i przesadzić go do tyłu pod pretekstem nowego fotelika, bo teraz ze mną jeździ z przodu,a potem będę musiała tam dać nosidełko i nie chcę, żeby Szymek pomyślał, że Mały zajmuje jego miejsce.


Jak będziesz miała jakieś typy, to podrzucaj, chętnie skorzystam :tak:

Keyko ja tez nie mam zupełnie pomysłu na prezent na 3 latka, bo u nas też co trochę zmiana zainteresowań.


 
Zbiera się na deszcz, więc może to Was zainteresuje.
hehehe, no taniocha!

pola śliczny ten fotelik co macie, my z kolei kupiliśmy już wcześniej taki na 9-36kg, jestem z niego zadowolona, bo Ania pojeździ w nim chyba do czasu aż nie będzie musiała jeździć z fotelikiem
u nas też urodzinowe prezenty zmieniają się co tydzień, ale najczęściej jednak słyszę o hulajnodze, więc chyba na to padnie, tylko że na lato Ania idzie pod opiekę babci razem z małą Wiktorią i babcia odłoży hulajnogę w kąt, bo nie dogoni Ani z wózkiem. ech dlaczego z tymi przedszkolami porobił się aż taaaki problem, nie wiem nawet czy Ania dostanie się od września, a ona tak naprawdę do dzieci to z taką ochotą by poszła że aż żal serce ściska że ona jeszcze w domu przesiaduje ze mną, a potem z babcią

Kamilka gratki za egzamin! oby ten drugi udał się równie dobrze!
 
Kamilka- gratuluję.

Mamy taki fotelik . Miku się w nim mieści nawet w kurtce, jest wygodny, bezpieczny itp.
Wiec to nie jest mus zmienić na większy. Jakbym jednak tak zrobiła to bym ten dała do rodziców do samochodu bo on często z nimi jeździ a przepinać to mordęga.
 
szopek super te kalosze, tylko cena ma zdecydowanie o jedną cyfrę za dużo

Michał na urodziny dostanie rower biegowy, muszę go tylko w sklepie przymierzyć czy 12 czy 14
 
reklama
Szopek zapomialam napisac.Tu takich kaloszy jest pelno:tak:moze nie na obcasie ale juzw szystkie kolory i wzory chyba widzialam:sorry:oni tu kalosze zima sobie i dziecia zakladali ,na snieg:szok::no:juz chyba poisalam.szkoda mi bylo tych dzieciakow bo w takich butach zimno jak diabli a chlopcy rajstopek to tu nie znaju.....:sorry:
co do fotelika ja mam bardzo podobny,z wygladu chc nie frrmowka:sorry:ale Kondzio ma jeszcze miejsce.

Kamilka Gratuluje:-)czekamy na drugi,taki sam wynik:-)
 
Do góry