reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Moja Klaudia tez ma ciasnawo w foteliku,ale teraz jak juz ciensze ubranie jest lepiej ,a latem to juz wogole bedzie ok.Ale ostatnio jechała w foteliku siostry i w nim dobrze siedziała i nie jest wogole za duzy.
Hulajnoge ma juz od zeszlego roku,smiga na niej ja oszalała:szok::sorry: i rowerek biegowy tez juz ma od wczoraj:tak::tak::tak: ma 12 cali i jest dobry,siedzac na siadełku stóp na płasko nie opiera całkiem o podłoge.Na razie próby na niom sa kiepskie,nie łapie co i jak,ale w domu to nie ma za bardzo jak sie popisac.,za to druga tez na nim jezdzi i sa juz postępy:tak::tak::tak::tak::tak:ladnie sie odpycha dwoma nogami na raz i jedzie :tak: i nawet prawie 6 latka na tym biegowym małym rowerku swobodnie siedzi i nie jest wcale na nią za mały.Nie wiem co kupimy na urodziny.Chce jeszcze kupic tradycyjny rowerek,ale nie bede czekac chyba do urodzin 2 miesiace....byc moze bedzie to wczesniejszy prezent.


Nie wiem czemu ja miałam takie problemy z tym firefoxem 4 ...... mam spowrotem poprzednia wersje. ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w niedziele:-)

My mamy dla malego fotelik od 0-18 kg ale on tam ma miejsca jeszcze duuuzo chyba z kwiateczkiem mamy ten sam:tak::tak:

Zmykamy na obiad do mojej mamy i na kawe wiec w domu juz nie pije:tak:\

Milego Dnia
 
Witam.
Iwonka- jaki kupiłaś? Wklej foto.Ile dałas? Chyba jakiś licytowałaś czy coś mi się myli.
 
hej

Kamilka super, ze Adas jest zdiagnozowany. Fajnie, ze nie musi nosic okularow.
Gratuluje zdanego egzaminu.

Hannah swietny efekt. Zazdroszcze silnej woli, ja nie potrafie byc tak systematyczna :zawstydzona/y:

Keyko z czym robisz pierogi?? Ja ostatnio zrobilam az 40 ale chyba ciasto za cienkie i za duzo farszu w pierogu bo sie rozpadly podczas gotowania :-(

U nas od dawna juz Ania jezdzi w takim foteliku. Do tego mniejszego tobi maxi cosi niestety srednio sie miescila i ciezko mi bylo ja do niego wcisnac nie uderzajac jej glowa o framuge. Szkoda bo w tym obecnym jak zasnie to jej glowa zwisa :eek:

Na urodziny Ania dostanie autko na pilota i moze takie nintendo bo widzialysmy ostatnio i jej sie bardzo podobalo. Muszę też jej kupić jakiegos pieska pluszowego bo zabrala kuzynce i nie chce oddac.
 
pola śliczny ten fotelik co macie, my z kolei kupiliśmy już wcześniej taki na 9-36kg, jestem z niego zadowolona, bo Ania pojeździ w nim chyba do czasu aż nie będzie musiała jeździć z fotelikiem

Fotelik dostałam od chrzestnego Szymona. Niby super bezpieczny w testach ADEC czy jakoś tak :-), ale powiem Wam, że dla mnie niewypałem było to, że nie dziecko nie jest zapinane w pasy. Zwłaszcza na samym początku, kiedy Szymonowi zdarzało się wariować i nudziła się jazda, po prostu wypychał ta nakładkę i wtedy d...pa a nie bezpieczeństwo, skoro nie był dobrze przypięty, a nie zawsze można się zatrzymać i poprawić fotelik, zwłaszcza, jak się jedzie samemu z dzieckiem.
Właśnie w niedzielę oglądałam ten graco, który pokazywała Iwonka i chyba go kupimy.

Kamilka gratulacje!!!

Miłego dzionka
 
Witam.Zaraz na tvn beda mówic o rowerkach biegowych:tak:
a my wczoraj kupilismy jeszcze normalny z pedałami,wiec mamy już komplet.Kupiliśmy jednak 12 cali poniewaz w przyszłym roku Klaudia dostanie rowerek po siostrze 16 cali a Vanessce kupimy 20cali. Foto w galerii nowego nabytku ;-)

Na urodziny moze uda sie kupic ptrezent zbiorczy i kupimy jakies cos na akumulator,jakis skuterek albo take dwu osobowe auto. Sa naprawde okazje na allegro. Nie wiem jeszcze zresztą.....
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje za Gratulacje:-):-):-) ale to narazie teoria oby z takim samym rezultatem byl praktyczny:happy::happy::happy:

A ja juz dawno po pracy i tak dziwnie mi troche jak juz jestem w domu:rofl2::rofl2: Normalnie wrocilabym za godzine:blink: Ale za to moge wybawic sie z Adasiem choc jeszcze wyszedl z tata na dwor:sorry2::sorry2: ale dzis poszlaelismy az mnie plecy bola:baffled:

Iwonka- Twoja Klaudia to taka powazna dziewczyna taka dorosla.. Ale sliczne masz dziewczyny :tak::tak:
 
Witam.
Natalka ma rower 12-calowy po siostrze. W tym roku jeszcze nie jeździła ale w zeszłym jeszcze jej nie szło. Ania jeździ na 16-calowym ale jeszcze z kółkami. Ciekawe, czy sięw tym roku odważy. Fajne są te rowery biegowe ale już nie mam gdzie tego trzymać więc odpada. Kiedyś nauczą się dziewczyny jeździć.
Co do fotelików to Natalka jeździ w takim ale starsza wersja. Natomiast Ania ma taki i kiedyś Natalka w nim jechała - całkiem dobrze wielkościowo wyglądała więc chyba niedługo jej zmienimy fotelik.
 
reklama
Witam.
iwonka- nie podkreślało mi, ze są nowe posty w wątku ze zdjęciami- stąd przeoczenie.
O linka pytałam, bo ostatnio grzebałam w tylu wątkach o rowerkach, ze już mi się kitrasiło co gdzie widziałam.
Kwiateczek- nie tyle jednak o same kalosze mi chodziło a o cenę. Jakby nie patrzeć gumiaki, walonki a cena jakby były ze skóry jednorożca.

Dzięki za odzew fotelikowy.
Miku często usypia podczas wojaży i chyba w tym doroślejszym , będzie mu głowa dyndała. Nasz chicco ma taka "poduszkę" pod głowę, wiec jest wygodniej.
Rozpoczęłam temat fotelików nie w tym wątku- biję się w pierś.

Jakiś super prezentów urodzinowych nie zamierzam kupować, ani zamawiać u rodziny.
Do pokoju trudno wejść tyle tego a bawi się w szafie w jazdę samochodem, albo garnkami w perkusję, rozdaje wszystkim wyimaginowane kulki, chodzi po domu na czworaka i miauczy.

jo-anna-on szczęka mi opadła jak zobaczyłam zdjęcia. Ania to już taka duża dziewczynka. Nie do wiary jak czas leci.
 
Do góry