reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Amelcia chyba mi się "rozkłada", czerwone poliki, przeszklone oczka, osowiała siedzi :-( zaraz jej witaminki jakieś zaaplikuję i może uda się zatrzymać pod kocykiem
 
Uuu dotkass niedobrze ale moze szybka interwencja i bedzie ok.. My dopiero co przeszlismy 3 dni wymiotow.. Ogolnie ledwie wicdze mam ochote walnac sie spac ale nie mam jak:/
Jak dla mnie to moglabys zrobic ten test bylabys pewna i my spokojniejsze bo ja to sie juz wkrecilam w to czy jestes czy nie;)
 
kamilka, hehehe...nastaw się bardziej, że nie, bo znając moje szczęście to pewnie zwyczajnie się spóźnia, ostatnio torchę problemów mam, więc może wpływ stresu...jak tylko zrobię test napewno Was poinformuję o jego wyniku, a jak dostanę @ też poinformuję...
 
Oj Dotkass, tylko mi ta temperatura bardzo podejrzanie wygląda...:-p:cool2:
Jak piszesz o swędzących cyckach, to jeszcze nie wiedziałam że jestem z Hanią w ciąży, a cycki swędzaiły jak diabli. I myślałam ki pierun?..:shocked2::-p
 
No Dotkass, jeszcze tylko powiedz, że masz podejrzanie widoczne żyły na piersiach, u mnie to było od razu widoczne, a jeszcze wtedy nie robiłam testu.
 
Dzień Dobry,

Aurelia
, żyłki to mi zawsze przed okresem wychodzą mam spory biust i siłą rzeczy, jak jeszcze napuchną to są lekko widoczne żyłki

U nas już mróz poszedł sobie w dal, dziś pada śnieg...

Uciekam jeść śniadanko

Miłego dnia
 
reklama
hmmm...zrobiłam i nic negatywny- a cycki swędzą coraz bardziej, temp. 37.25 st, @ brak, brzuch nawala od trzech dni, a dziś na cycku prawym wyszła mi nabrzmiała linia od sutka w kierunku pachy, jakby powiększony kanalik mlekowy :sorry:
 
Do góry