reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

reklama
ja też mam termin na koniec maja i jestem z ZG... zaczęłyście już myśleć o wyprawce? Bo mnie strasznie korci, ale wszyscy dookoła mi jeszcze zabraniają...
 
Hey mamuśki...:tak:
Ja termin mam wg karty ciążowej na 29 maja 2011 ;)
mloda_i_piekna pewnie, ze mysle tylko jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka:-D Ale sporo też dostanę od mojej siorki, więc aż tak się odkupywać nie będę :tak:

Pozdrawiam
 
No ja też jeszcze nie wiem, ale takie rzeczy neutralne bym sobie zakupiła. Jakoś nie chcę ubierać dzieciaczka na różowo lub niebiesko tylko i wyłącznie... Ja nie bardzo mam od kogo dostać i muszę zaplanować wydatki...
A do szkoły rodzenia przy szpitalu jesteśmy zapisani na koniec marca. :)
 
Dziś mi ginka powiedziała, że o płci to mi powie w 30 tygodniu, wrrr trochę późno ale widać ma kiepski sprzęt i nie chce. Za to idziemy w przyszłym tygodniu z mężulkiem na usg 3d do innego lekarza więc może on coś więcej powie... Wg wielkości główki i stopy dziecka termin przeskoczył mi z 31 maja na 19 maja.. duży rozstrzał więc mamy pole do popisu szerokie :)
 
reklama
No to obyś się dowiedziała szybciej co się kryje tam w brzuszku.. Żeby nie czekac do 30 tyg.;-)
Ja się właśnie wczoraj na połówkowym dowiedziałam, ze na 95% mam dziewczynkę:tak: I waży już 442g;)
 
Do góry