reklama

Majoweczki 2011

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez karolq8, 15 Październik 2010.

1. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Czesc dziewczyny wiem ze temacik juz istnieje ale ogolnie na forum tu chodzi o zielona gore. Napewno jakies kobitki z maja sie znajda;)

2. marttini

marttini Fanka BB :)

hej hej:)

Ja mieszkam w Zielonej górze i spodziewam się drugiego dzidziusia właśnie w maju 2011

3. reklama
  4. zawalka

zawalka Fanka BB :)

Witam Was dziewczyny. Ja mam termin na koniec maja 2011 i również mieszkam w Zielonej Górze.Będziecie chodzic do szkoły rodzenia?

5. Minesota

Minesota Fan(ka)

6. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

ja też mam termin na koniec maja i jestem z ZG... zaczęłyście już myśleć o wyprawce? Bo mnie strasznie korci, ale wszyscy dookoła mi jeszcze zabraniają...

7. paulineczka1989

paulineczka1989 Czerwiec 2011

Hey mamuśki...:tak:
    Ja termin mam wg karty ciążowej na 29 maja 2011 ;)
    mloda_i_piekna pewnie, ze mysle tylko jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka:-D Ale sporo też dostanę od mojej siorki, więc aż tak się odkupywać nie będę :tak:

Pozdrawiam

8. mloda_i_piekna

No ja też jeszcze nie wiem, ale takie rzeczy neutralne bym sobie zakupiła. Jakoś nie chcę ubierać dzieciaczka na różowo lub niebiesko tylko i wyłącznie... Ja nie bardzo mam od kogo dostać i muszę zaplanować wydatki...
    A do szkoły rodzenia przy szpitalu jesteśmy zapisani na koniec marca. :)

9. paulineczka1989

Ja jak na razie to kupiłam kilka też neutralnych rzeczy.. Ale jak się dowiem co za płeć to od razu polecę na zakupy:tak: I coś więcej kupię:-)

10. reklama
  11. mloda_i_piekna

Dziś mi ginka powiedziała, że o płci to mi powie w 30 tygodniu, wrrr trochę późno ale widać ma kiepski sprzęt i nie chce. Za to idziemy w przyszłym tygodniu z mężulkiem na usg 3d do innego lekarza więc może on coś więcej powie... Wg wielkości główki i stopy dziecka termin przeskoczył mi z 31 maja na 19 maja.. duży rozstrzał więc mamy pole do popisu szerokie :)

12. paulineczka1989

No to obyś się dowiedziała szybciej co się kryje tam w brzuszku.. Żeby nie czekac do 30 tyg.;-)
    Ja się właśnie wczoraj na połówkowym dowiedziałam, ze na 95% mam dziewczynkę:tak: I waży już 442g;)

Poleć forum