reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Majóweczki 2019

reklama

Kempu

Fanka BB :)
Od
28 Listopad 2016
Odpowiedzi
1
To jeszcze trochę :) widziałam w poprzednim wątku, że pisałaś o zastrzyku? Brałaś Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka?

Natalia91

Moderator
Członek załogi
Od
8 Listopad 2016
Odpowiedzi
0
To daj znać koniecznie co i jak :) trzymam kciuki!
A czemu same Ci nie pękają? Masz jakieś pco zdiagnozowane?
Właśnie nie postawili mi diagnozy a od zabiegu lyzeczkowania parę lat do tyłu nie mam owulacji. Żeby zajść z Jaskiem w ciążę też miałam ten zestaw i udało się za pierwszym razem . Zobaczymy jak będzie teraz dam znać

Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Cześć, mogę do was dołączyć? Co prawda jeszcze nie robiłam testu, ale mam nadzieje ze w tym cyklu nam się udało :) za tydzień mam zamiar testować :)

reklama
Od
23 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
1
Cześć mogę dołączyć? Dzisiaj 17dc w cyklach 30 dniowych chociaż ostatni był 28. Teraz najgorszy czas oczekiwania czy się udało i kiedy testować. Trzeba czymś zająć myśli żeby szybciej zleciało.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O