reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Porcelana mnie zaczela leciec krew z nosa chyba zaraz po implantacji, bo nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy a krew z nosa leciala mi 4 razy dziennie, tydzien pozniej zrobilam test to ulzylo mi bo juz sie balam ze cos jest nie tak. Teraz leci mi tak raz dziennie czasami nie.
 
reklama
Ja w poprzednich dwóch tak miałam że przez całą ciążę ciekła mi krew z nosa nie były to wielkie ilości ale jednak leciała co kilka dni. A w drugiej ciąży pierwszy raz poleciała mi krew jeszcze na 5 dni przed tym jak zrobiłam test ciążowy i już wtedy wiedziałam że jest coś na rzeczy więc jak były 2 kreski to się nawet nie zdziwiłam :)
 
Hehe, a to dobre. Ja po powrocie z wakacji robiłam test, a na wakacjach pamiętam, że też mi leciała tylko, że byłam pewna, że to ze zmęczenia, bo dziennie po 20 km na nogach po górach robiliśmy.
Musze pamiętać o tym na przyszłość [emoji6]
Oprócz tego mam cały czas przeszklone oczy i usta spierzchnięte. Oprocz wrażliwych skutków, to są moje jedyne objawy ciąży póki co. No, jeszcze powoli przestaje dopinać spodnie [emoji23]
 
Mi leciała 2 razy z nosa krew kiedy byłam w ciąży w czerwcu, a teraz jakoś nie mialam takiego przypadku.
 
@anieok o jejciu, tak bardzo mi przykro :c jak się czujesz kochana? Pozdrawiam i tulę cieplutko..

@Zola91 to super, też trzymam kciuki i czekam na nowinki [emoji4]

@porcelana ja też miałam jakoś tydzień przed zrobieniem testów krwawienia z nosa, tak o, ale łącznie to chyba z 4, raz dziennie, a teraz spokój [emoji846]
Mnie strasznie bolą piersi, nie mogę ubrać zwykłego stanika, jedynie sportowy, a z jednego już wypływam [emoji28] Czasem pobolewa mnie podbrzusze, ale tak już serio delikatnie. Jutro idę na ta drugą betę, i w środę mam wizytę. Ogólnie uspokoiłam się i nie przejmuje się tak bardzo. Czuję się dobrze, jedynie do mojej senności doszły wrażliwość na mega intensywne zapachy, jakieś nagłe i dziwne ochotki, i odruch wymiotny podczas mycia zębów [emoji1]
No i chyba będę zmieniać lekarza, bo nie podoba mi się to jak ten ze mną rozmawia, nie przekazuje mi wszystkich informacji, a jednak oczekuje dokładności i zrozumienia, tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża. No bo przecież nie potrafię czytać w myślach, żeby wiedzieć co ma w głowie. Teraz właśnie w środę będę szła do drugiego i zobaczymy co powie i jak będzie.
A dzisiaj urodziny miał brat od mojego, więc załapałam się na dobry sernik i kawkę [emoji847]
A co u was, jak się czujecie?

@Smile4u @Migdalove ooo to wizytujemy razem [emoji39]
 
Matko bosko znowu się rozpisałam, ja to chyba powinnam jakieś powieści pisać albo pamiętnik prowadzić [emoji28] ciężko mi się streścić haha
 
reklama
Hejka dziewczyny
Proszę o radę ponieważ to moja pierwsza ciąża I nie mam o niczym pojęcia.

Tydzień temu byłam u lekarza 14.09 i powiedział, że jeszcze nic nie widać I kazał przyjść za 2 tyg. Mam wizytę na początek października 2.10. . Ostatnia miesiączke miałam 12.08 . Myślicie, że faktycznie mogło być za wcześnie, czy jednak może coś jest nie tak ?
 
Do góry