Dokładnie bio niestety sama muszę robivrobićsuper w domu najlepiej, robisz sobie sama zastrzyki?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Dokładnie bio niestety sama muszę robivrobićsuper w domu najlepiej, robisz sobie sama zastrzyki?
Nio niestety sama muszę robic zastrzyki aż przez miesiąc, a to jest na ten krwiak? Bo lekarz mi nie powiedziałDokładnie bio niestety sama muszę robivrobić
Nio niestety sama przez miesiąc muszę dawać je sobie.super w domu najlepiej, robisz sobie sama zastrzyki?
Bolała mnie ostatnio codziennie dziś pierwszy dzień odpukać nie boli.Boli Was moze glowa? Bo mnie boli od paru dni, raz wzielam tabletke, ale tak probuje przebolec bez, moze jakies ciśnienie? Kawy nie pije, bo w ciazy przestala mi smakować.
Ojej ku masakra przykro mi trzymam kciuki żeby teraz było wszystko dobrzeIwona ze wzgledu na 6 poronien, zapobiegawczo przeciwzakrzepowo.
DziekiOjej ku masakra przykro mi trzymam kciuki żeby teraz było wszystko dobrze