reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Mi jedynie powiedział na prenatalnych ze nic nie widzi, ale on by strzelał na chłopaka. Teściowa myślałam ze się zapłacze, to byłby jej 3 wnuk wiec marudzą ze ma być dziewczyna [emoji28] może w środę się dowiem czegoś więcej
 
Mi jeden powiedzial ze bedzie synek, a drugi ze corka, wiec dalej nic nie wiem
emoji16.png
Słyszałam, że dziewczynki lubią się na usg po czasie zamieniać w chłopców ale żeby na odwrót :p
Ja się strasznie cieszę z dziewczynki, mąż chyba jeszcze bardziej :) Początkowo przeczuwałam, że będzie chłopak hehe taki właśnie mam zerowy instynkt :p
Też czuje że mój się nie pomylił choć dla męża wolałabym żeby tym razem popełnił błąd ;)
Myślałam, że faceci zawsze wolą mieć synów ;)
 
Słyszałam, że dziewczynki lubią się na usg po czasie zamieniać w chłopców ale żeby na odwrót :p
Ja się strasznie cieszę z dziewczynki, mąż chyba jeszcze bardziej :) Początkowo przeczuwałam, że będzie chłopak hehe taki właśnie mam zerowy instynkt :p

Myślałam, że faceci zawsze wolą mieć synów ;)
Mój jest z tych, którzy chcą córkę do tulenia i pewnie mu się marzy że będzie jej księciem na białym koniu...choć przez chwilę :p - kiedy na połówowym dowiedział się że będzie syn- wyszedł obrażony i nie odzywał się do mnie do końca dnia :D - A kiedy się urodził pokochał synka ogromnie :)
 
Hihi [emoji23] Sprawilas, że dziś pierwszy raz się uśmiechnęłam. A mam taki zły dzień, bardzo kluje i boli mnie po bokach brzucha, na wysokości jajników. Nie mogę się wyprostować przy chodzeniu [emoji17] Mam nadzieję, że to przejściowe bóle związane z rozciąganiem macicy. Kurczę mi to zawsze coś dolega gdy zbliża się weekend [emoji26]

Znam to... Też miałam tak na początku że co piątek lub sobota coś było nie tak....


Mój jest z tych, którzy chcą córkę do tulenia i pewnie mu się marzy że będzie jej księciem na białym koniu...choć przez chwilę :p - kiedy na połówowym dowiedział się że będzie syn- wyszedł obrażony i nie odzywał się do mnie do końca dnia :D - A kiedy się urodził pokochał synka ogromnie :)

Jakby to była twoja wina :p przecież płeć to jego wina :D

Ja mam dalej pół na pół, choć na prenatalnych bardziej dziewczynka i moja gin mówi że raczej tak, ale w sumie wiem że coś jeszcze może urośnac ;)
 
reklama
Znam to... Też miałam tak na początku że co piątek lub sobota coś było nie tak....




Jakby to była twoja wina :p przecież płeć to jego wina :D

Ja mam dalej pół na pół, choć na prenatalnych bardziej dziewczynka i moja gin mówi że raczej tak, ale w sumie wiem że coś jeszcze może urośnac ;)
Mnie na prenatalnych lekarka powiedziała że nie zajmujemy się na tych badaniach płcią :/- więc zostało mi jak narazie 80% przypuszczen mojego ginekologa :)- mam nadzieję że na następnej wizycie 26-tego potwierdzi wszystko na 100 % :)
 
Do góry