reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Hej. Caly dzień tu nie wchodzilam i 10 stron do czytania.

@Sechmet - zdrowka życzę. Herbatka z miodem i cytryną i dużo leżenia;)
@justjestem dzisiaj byłam Z Fabianem ( 7 lat w grudniu) u kolezanki a u niej była koleżanka z córeczką i właśnie mi powiedziala ze rzadko się spotyka tak małe dziecko ktore właśnie przepuszcza w drzwiach, podaje coś pierwszy dziewczynce a potem bierze dla siebie itp. Moje serce rośnie, ale tak naprawde to wielki wyczyn to nie jest. Poprostu Fabian widzi zachowania Piotrka, słyszy jak o coś prosimy, dziękujemy i dla dzieci to normalne.

Aaaa u mass kolejne pytanie jedt o chrzciny dzieci;)

A jezeli o ślub to może i byśmy wzięli Ale oboje mamy inne marzenie. Ja skromny bardzo, a P wielka imprezę i jak zawsze potrafimy iść jakoś na kompromis to tutaj nie

Ana650 jejku bardzo mi przykro że u Kari się nie udało ;(

Rosiczka witaj w klubie ja dzisiaj od rana mecze się z mdlosciami i z wymiotami;(

Zmijka25 a jest już forum zamknięte?

Rossiczka ja ten.praktycznie od poczatku i też zaproszenia nie mam, albo nie wiem gdzie powinnam je mieć

Ja już się nie mogę doczekać poniedziałku bo wkoncu mam.prenantlane i zobaczę co u dzidziusia slychac ;)
 
reklama
Jestem po prenatalnych :) wszystko wyglada ok. Nt 1.2, maluch ma juz 6 cm :) nadgonil i rosnie szybciej niz wskazywala owu. Wzruszylam sie jak zobaczylam jak szaleje w brzuchu. Niby druga ciaza, a czlowiek sie nadal zachwyca i nie dowierza [emoji16]

@Justik mamy podobny plan co do plci, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu
Super Made :) piękny widok co? A masz badanie nagrane na płytkę? :)

Ja tez jem co 2-3h ale ja tak muszę :D zazwyczaj w siebie wmuszam bo nie mam ochoty na jedzenie. I schudłam już 4 kg ale lekarz mówi że jest ok.
 
U dziewczynek lechtaczka może być powiększona znacznie więc też możliwa jest pomyłka ;-)
Ja czytalam ze w okolicy 12-13 tc narządy dzieciaczkow nie są jeszcze rozwinięte. Lekarz sprawdza płeć na podstawie wyrostków płciowych :) Musi mieć naprawdę ogromne doświadczenie bo ja bym w życiu nie odgadła
 
U mamyginekolog jest to wyjasnione. Jak jest bardziej w poziomie to dziewczynka A jak lekko uniesione do góry to chlopiec. Ja byłam u lekarza genetyka na tych prenatalnych dość znanego i chodzą opinie że on ponoć raz się pomylił :D Do nas mówi, bo mąż pyta czy ma pewno, bo wtedy inaczej wyszlo, ze jak mamy za duzo pieniędzy to możemy się założyć :D wtedy to był 13t1d. A no i powiedział że jest zalążek moszny :D
 
U dziewczynek lechtaczka może być powiększona znacznie więc też możliwa jest pomyłka ;-)

To jest duża szansa że u mnie tak właśnie jest. Bo nie sterczy tam nic typowego dla chłopca :p ale okaże się. Moja koleżanka u tej samej gin już w 12tc usłyszała "chłopak" dzień później na prenatalnych u tego lekarza co ja była dziewczynka i została dziewczynka ;) u mnie identycznie. Moja gin najpierw że dużo między nogami a potem na prenatalnych że na 80 % dziewczynka a co się okaże to zobaczymy. Nie mam dzieci więc byle było zdrowe i wszystko było okej :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) - to pospałam :/ - około pierwszej obudził mnie taki ból w okolicach serca, że myślałem że mam zawał i nie umiałam się uspokoić :(. Ucisk przeszedł po około 10 minutach A potem już dupa ..nie umiałam zasnąć...Drzemakam do 4 z hakiem i synkowi się coś przyśnilo i znów zryw z łóżka... - albo odreagowuje wczorajszy dzień na pełnych obrotach...albo to mój rodzaj koszmaru :/
 
Do góry