Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Tylko z tego co mi wiadomo to w ciąży nie można jeść wątróbki.Na żelazo najlepszą będzie wątróbka-
100 gramów zawiera 9,5 mg żelaza, 53% dziennego zapotrzebowania. Z roślin jarmuż, szpinak.
U mnie od ponad dwóch tygodni główką do wyjścia [emoji16] hahaDziewczyny jak położenie waszych maluchów? Ja 35tc i posladkowe... chyba już nie fiknie i będzie cc
U mnie nic nie mówił. Ciekawa opcja. Szczególnie jak się ma starsze dzieci w przedszkolu/szkole. Przynoszą cuda niewidy [emoji31] w grupie mojego synka od początku roku był już krztusiec, a teraz od tygodnia siedzi ze mną w domu, bo bardzo kochane panie z przedszkola od razu poinformowały wszystkie mamy, które są w ciąży, że panuje u nas w przedszkolu szkarlatyna - bardzo jestem im wdzięczna, że pomyślały o nas.Dziewczyny czy dla którejś z Was ginekolog wspomniał o zalecanych szczepieniach na krztusiec? Dzis mi cos napomknal o tym i że jeśli kobieta w ciąży się decyduje na zakup szczepionki (koszt ok.94zl) to najlepiej to ogarnac w 31 tyg ciazy. Po takiej szczepionce dziecko przez łożysko otrzymuje przeciwciała i jest odporne przez ten czas kiedy nie będzie mogło samo przyjąć szczepionki czyli do pół roku.
Dziewczyny czy dla którejś z Was ginekolog wspomniał o zalecanych szczepieniach na krztusiec? Dzis mi cos napomknal o tym i że jeśli kobieta w ciąży się decyduje na zakup szczepionki (koszt ok.94zl) to najlepiej to ogarnac w 31 tyg ciazy. Po takiej szczepionce dziecko przez łożysko otrzymuje przeciwciała i jest odporne przez ten czas kiedy nie będzie mogło samo przyjąć szczepionki czyli do pół roku.