reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Rozmawiałam z lekarzem ze szpitala, w którym chcę rodzić i mam się stawić 3 maja na SOR po jakieś dokumenty do anastezjologa, o ile dobrze zrozumiałam. A cc mam mieć między 13 a 17 maja, gdzie na 17 mam termin z miesiączki. Chyba zaczynam się już co raz bardziej stresować. To mój pierwszy poród i jak na razie wszystkie te procedury to czarna magia.
 
reklama
Dziewczyny, może temat trochę wstydliwy, ale w internecie wszystkie jesteśmy anonimowe stąd mam takie pytanie. Czy może któraś zmaga się z hemoroidami? Co na nie polecacie?
 
Dziewczyny, może temat trochę wstydliwy, ale w internecie wszystkie jesteśmy anonimowe stąd mam takie pytanie. Czy może któraś zmaga się z hemoroidami? Co na nie polecacie?
Ja stosuję właśnie procto-glivenol czy jakoś tak już kilka dni ale szczerze mówiąc nie widzę różnicy :/ dam mu jeszcze szansę ale coś czuję że będę musiała zapytać o coś lepszego na receptę :/ trzecia ciaza i pierwszy raz taki problem, myślałam że chociaż to mnie ominie :)
 
Rozmawiałam z lekarzem ze szpitala, w którym chcę rodzić i mam się stawić 3 maja na SOR po jakieś dokumenty do anastezjologa, o ile dobrze zrozumiałam. A cc mam mieć między 13 a 17 maja, gdzie na 17 mam termin z miesiączki. Chyba zaczynam się już co raz bardziej stresować. To mój pierwszy poród i jak na razie wszystkie te procedury to czarna magia.
Spokojnie, ważne że planowana CC i nic się nie dzieje to zdążysz się przygotować, chociażby psychicznie :) ja w poprzedniej CC nie musiałam mieć żadnych dokumentów od anastezjologa... Po prostu zgłosiłam się na izbę przyjęć że skierowaniem. Ciekawe czy coś się zmieniło. To ja mam planowaną ok tydzień przed Tobą o ile nic się nie "wykrzaczy" :) życzę powodzenia, nie jest to nic przyjemnego ale da się przeżyć... Najgorsze to unieruchomienie po samym zabiegu. Mi położyli małego na ramieniu i jednocześnie nie kazali podnosić głowy no i nie ruszałam jeszcze nogami :/ pozostało mi tylko oglądać czubek czarnej główki :)
 
Od wczoraj jestem najszczęśliwszą pod słońcem mamusią ślicznej córeczki [emoji7][emoji173]
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i rady w tym pięknym, ale trudnym okresie oczekiwania na moją kruszynkę.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, żebyście już niedługo tuliły w ramionach swój największy skarb.
 
Od wczoraj jestem najszczęśliwszą pod słońcem mamusią ślicznej córeczki [emoji7][emoji173]
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i rady w tym pięknym, ale trudnym okresie oczekiwania na moją kruszynkę.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, żebyście już niedługo tuliły w ramionach swój największy skarb.

Gratulacje!!! A jak się czujecie? Jak poród?
 
reklama
Do góry