reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@kari21 strasznie przykro mi

@AgaMy pytałaś się chyba ostatnio o xlandera ja miałam wózek model xa jeśli o to było pytanie byłam bardzo zadowolona ten 3 w 1.
Witam wszystkie nowe dziwczyny super ze nasz tak dużo.

Ja moge się pochwalić ze wczoraj czułam ruchy malucha super uczucie hehe i to w pracy wiec na całą parę z tym wypaliłam hehe
Jestem w szoku jak dużo dzieje się u nas na grupie aż ciężko ogarnąć super ze nas tak dużo :tak::biggrin2:
 
reklama
Mi na prenatalnych wprost powiedział, że nie będzie określał płci, bo to jeszcze za wcześnie, a nie chce prowokować sytuacji w których płeć określi, a okaże się co innego. Moja siostra przy dwóch ciążach czekała do porodu, żeby się dowiedzieć co będzie. Ja tak na pewno nie dam rady :D
 
Mój to chciał drugiego syna. Byliśmy na usg razem kiedy lekarz powiedział, że to dziewczynka. Ja się śmiałam bo byłam tego pewna, a on dopytywał czy to się jeszcze zmieni.. i nie wierzył. Lekarz się śmiał i mówił, no że jak podrośnie i postanowi o zmiane płci to takie czasy, że można..:-D
A jak się urodziła to oszalał. Jak przyjeżdża na weekendy to cały czas ją nosi na rękach, a ona tylko wskazuje w którym kierunku iść:sorry:. W poniedziałek mała zapomnia, że nóżki ma. Śmiałam się, że dobrze że w ciągu tygodnia go nie ma bo tak to by córcia do szkoły poszła, a chodzić nie zdążyła się nauczyć.:yes:
Tak mu się podoba mieć córkę, że chce kolejną. A ja obstawiam chłopaka;)

Dziś mam tyle energii, że mnie aż roznosi. Wysprzątałam dom, tak że na jutro nic nie zostało. Nawet za lodówkę w końcu się wzięłam. Ale mam satysfakcję :rofl:
 
Mój to chciał drugiego syna. Byliśmy na usg razem kiedy lekarz powiedział, że to dziewczynka. Ja się śmiałam bo byłam tego pewna, a on dopytywał czy to się jeszcze zmieni.. i nie wierzył. Lekarz się śmiał i mówił, no że jak podrośnie i postanowi o zmiane płci to takie czasy, że można..:-D
A jak się urodziła to oszalał. Jak przyjeżdża na weekendy to cały czas ją nosi na rękach, a ona tylko wskazuje w którym kierunku iść:sorry:. W poniedziałek mała zapomnia, że nóżki ma. Śmiałam się, że dobrze że w ciągu tygodnia go nie ma bo tak to by córcia do szkoły poszła, a chodzić nie zdążyła się nauczyć.:yes:
Tak mu się podoba mieć córkę, że chce kolejną. A ja obstawiam chłopaka;)

Dziś mam tyle energii, że mnie aż roznosi. Wysprzątałam dom, tak że na jutro nic nie zostało. Nawet za lodówkę w końcu się wzięłam. Ale mam satysfakcję :rofl:
Ja z tą energią mam dzisiaj identyczne :) -najpierw zakupy, potem wysprzatalam cała mieszkanie, puściłem 3 prania i ugotowałam zupę:) - i zastanawiam się co jeszcze zrobić :D
 
Namawiam męża, abyśmy zaczekali do porodu z poznaniem płci, ale jest przeciwko, wolałby wiedzieć. Od zawsze jak rozmawialiśmy o przyszłym dziecku to o synu i wiem że to jest jego marzenie [emoji4] Mi natomiast jest to obojętne, ale ostatnio zaczęłam rozmyslac o córce.
 
Witam ja sie czuje lepiej niż w ciąży z córka więc to moze synuś mamę oszczędza :):) a wiem mąż by chciał synka ale on ma wokół same dziewczyny więc się nie zdziwię jak będzie córcia [emoji66]
 
U mnie prania też poszły. Zupę mam z wczoraj, drugie danie na szybko, ale na śniadanko zrobiłam dzieciom bananowe racuszki z płatkami owsianymi. :rolleyes2:Kurczę, oby ta energia nam się utrzymała już do maja. Bo czasem to leżałam i czułam się jak prawdziwy leniwiec :laugh2:

Tym kobitkom, którym ostatnio brakowało sił przesyłam trochę energii. Łapcie! :-) :)
 
Night&Day 80%na chłopca to już bardzo dużo. Mi ginekolog mówił w 14 tygodniu drugiej ciąży, że na 1505chlopiec hehe. W tej ciąży mój mąż mówił na początku, że trzeci syn będzie, ale za czasem zaczął mówić coraz więcej o córce. Ah marzenie nasze. Ciekawe kto tam u mnie mieszka [emoji4][emoji4]

Sechmet moja mama 3 urodziła, ale żadnego nie widziała na usg. Żadnego z nas nie znała przed urodzeniem.

Gosik880 ale fajnie. Gratuluję córeczki. Masz już dzieci?

Franka84 jakbym w ciąży nie była to mogłabym ciągle nosić mojego młodszego dwulatka. Taki ż niego słodziak kochany, dobrze, że może się tulić na łóżku lub na siedząco.
 
reklama
Night&Day 80%na chłopca to już bardzo dużo. Mi ginekolog mówił w 14 tygodniu drugiej ciąży, że na 1505chlopiec hehe. W tej ciąży mój mąż mówił na początku, że trzeci syn będzie, ale za czasem zaczął mówić coraz więcej o córce. Ah marzenie nasze. Ciekawe kto tam u mnie mieszka [emoji4][emoji4]

Sechmet moja mama 3 urodziła, ale żadnego nie widziała na usg. Żadnego z nas nie znała przed urodzeniem.

Gosik880 ale fajnie. Gratuluję córeczki. Masz już dzieci?

Franka84 jakbym w ciąży nie była to mogłabym ciągle nosić mojego młodszego dwulatka. Taki ż niego słodziak kochany, dobrze, że może się tulić na łóżku lub na siedząco.
Też myślę że to dużo i już raczej nie biorę pod uwagę innej opcji:)
 
Do góry