reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Franka84 może zauważyli ale chyba boją się zagadać :) staram się ubierać tak żeby brzuch nie rzucał się w oczy, w sumie cały dzień i tak siedzę za biurkiem wiec tym bardziej nie widać:)
Za to jutro już na bank wyjdzie. Mamy inwentaryzacje, zaczynamy od 6 rano i pewnie jak ostatnio do 23-24 posiedzimy... mam nadzieje, że dam radę bo normalnie o 17 jestem już w piżamie a o 20 śpię ;)

Ja wczoraj zrobiłam zakupy na HM, kupiłam spodnie i bluzkę bo były w promo, dodatkowo mam -20% wiec za komplet wyszło 100pln:) a kurtki na szczęście mam oversize wiec na spokojnie zapinam...
 
reklama
Ja mam na szczęście rozmiar większą kurtkę niż noszę normalnie. Mam nadzieję że do końca zimy uda mu się w niej przechodzić ;)
 
A kiedy polowkowe u Ciebie?:)
Ja bym chciala troszke kolorku wprowadzic bo ile moze byc bezowo szarych rzeczy w wyprawce :))
5 stycznia :D ale 27 grudnia ide do gin to moze jeszcze coś wypatrzy....:D choć coś mnie na słodkie bierze i może faktycznie to dziewczynka:p.. ale to moje pierwsze i nie ma az takiej różnicy:).. z tym że w rodzinie męża to wszędzie najpierw 2 chłopaków a dopiero pózniej dziewczynki:D wiec byśmy się wyłamali:D. a Ty kiedy polówkowe:)??
 
5 stycznia :D ale 27 grudnia ide do gin to moze jeszcze coś wypatrzy....:D choć coś mnie na słodkie bierze i może faktycznie to dziewczynka:p.. ale to moje pierwsze i nie ma az takiej różnicy:).. z tym że w rodzinie męża to wszędzie najpierw 2 chłopaków a dopiero pózniej dziewczynki:D wiec byśmy się wyłamali:D. a Ty kiedy polówkowe:)??
U mnie 2.01 takze widze ze nowy rok bedzie ofbity w radosne wiesci :-) i witam w klubie pierworodek :-) mi sie moze jeszcze w srode uda, ale watpie bo moj maluch jest wyjatkowo uparta istotka. Chyba po mamusi [emoji14] i slyszalam z tym slodkim i slonym, ja sama nie wiem na co mam wieksza ochote.. moze jakbym mogla slodkoaci to bym sie nimi delektowala a tak tylko obchodze sie smakiem [emoji14]
Nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka wazne zeby bylo zdrowe :-)
 
U mnie 2.01 takze widze ze nowy rok bedzie ofbity w radosne wiesci :-) i witam w klubie pierworodek :-) mi sie moze jeszcze w srode uda, ale watpie bo moj maluch jest wyjatkowo uparta istotka. Chyba po mamusi [emoji14] i slyszalam z tym slodkim i slonym, ja sama nie wiem na co mam wieksza ochote.. moze jakbym mogla slodkoaci to bym sie nimi delektowala a tak tylko obchodze sie smakiem [emoji14]
Nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka wazne zeby bylo zdrowe :-)

Dokładnie:) takze stresik bedzie przed połówkowym i oczywiście na samym badaniu:)... a co do ubranek to i tak póki co nie wiem haki rozmiar pasowałoby kupić:)..
 
reklama
Do góry