reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Od wczoraj jestem najszczęśliwszą pod słońcem mamusią ślicznej córeczki [emoji7][emoji173]
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i rady w tym pięknym, ale trudnym okresie oczekiwania na moją kruszynkę.
Trzymam za Was wszystkie kciuki, żebyście już niedługo tuliły w ramionach swój największy skarb.
Gratulacje! Niech rośnie zdrowo dziewczynka :) ja się już nie mogę doczekać, 9 maja jestem zapisana na planowe przyjęcie do szpitala, mam nadzieję że jeszcze w piątek zrobią cięcie :)
 
reklama
Gratulacje! Niech rośnie zdrowo dziewczynka :) ja się już nie mogę doczekać, 9 maja jestem zapisana na planowe przyjęcie do szpitala, mam nadzieję że jeszcze w piątek zrobią cięcie :)
To też juz tuż - tuż :-D Ja mam termin na 18tego, ale liczę że córka nie będzie chciała tyle czekać. Powodzenia!
 
@Ola_Sz89 ile dni wcześniej masz zaplanowane cc? U mnie termin porodu na 17.05, a mam mieć cc i dopiero jutro się dowiem kiedy będę miała.
Oj, ja to mam termin na 29 mają dopiero. Ale jestem już po 2 CC, przy poprzedniej ciąży blizna się rozchodziła i zrobili CC 37t 1d, do tego mam cukrzycę ciążową więc wywiad obciążony. Co tego jestem już po pobycie na patologii ok.33tc dostałam sterydy na plucka, mały waży już jakies 3350g więc raczej już jest gotowy. 9 maja idę dopiero do szpitala się położyć i tam mi wyznaczą termin ale chciałbym jak najszybciej bo w sumie po co czekać i kusić los...
 
Czesc dziewczyny,
Zdecydowałam się pojechać do szpitala dzisiaj,dwa dni przed planowanym przyjęciem, bo skurcze zaczęły być silniejsze i ciągnęła mnie przy tym blizna. Poza tym straszne bóle krzyża jak przy miesiaczce. W każdym razie wzięli mnie prawie prosto na salę i jestem już po CC młody dostał 10/10 i wazy 3320 g. Niestety z racji problemow z utrzymaniem temperatury ciała plus że uważany jest za wcześniaka 36t i 6d ( zabrakło dnia ) leży w inkubatorze i dostanę go może dopiero jutro :( chociaż moge sobie odpocząć to jednak brakuje go :( zdążyłam tylko pogłaskać i pocałować na sali operacyjnej :(.
W każdym razie życzę Wam dziewczyny powodzenia i trzymam kciuki!
 
Czesc dziewczyny,
Zdecydowałam się pojechać do szpitala dzisiaj,dwa dni przed planowanym przyjęciem, bo skurcze zaczęły być silniejsze i ciągnęła mnie przy tym blizna. Poza tym straszne bóle krzyża jak przy miesiaczce. W każdym razie wzięli mnie prawie prosto na salę i jestem już po CC młody dostał 10/10 i wazy 3320 g. Niestety z racji problemow z utrzymaniem temperatury ciała plus że uważany jest za wcześniaka 36t i 6d ( zabrakło dnia ) leży w inkubatorze i dostanę go może dopiero jutro :( chociaż moge sobie odpocząć to jednak brakuje go :( zdążyłam tylko pogłaskać i pocałować na sali operacyjnej :(.
W każdym razie życzę Wam dziewczyny powodzenia i trzymam kciuki!

Gratulacje! Za chwilę będziecie razem. Głowa do góry a Ty odpoczywaj bo musisz mieć siły :biggrin2: Serdeczne gratulacje! Ja jeszcze w dwupaku, ale mam nadzieję, że już niebawem.
 
reklama
Do góry