reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jejku ja już w ogóle nie wiem co się dzieje na forum [emoji21][emoji21][emoji21] Ale naprawdę nie mam czasu ...
Jutro znowu do pracy, powrót o 17 ..
Kochane A czy któraś z Was też nie ma apetytu???
Ja nie mam mdłości, czuje się dobrze ale nie chce mi się jeść.

Nie przejmuj się, ja też już nie ogarniam i nie czytam zaległych postów:)
Co do apetytu to u mnie różnie… Dzisiaj np. posiadanie było mi tak niedobrze że pół dnia leżałam i nie mogłam zjeść
 
reklama
Witam się niedzielne..
U nas dziś deszczowo ale zaliczyliśmy spacerek bo moja mama zaprosiła nas na obiad :) także my dziś na leniucha..

Co do imion to od zawsze marzyłam o Wiktorze lub Wiktorii - a dziś mam 12 letniego Miłosza i 7 letnia Zuzię. Tym razem będzie Antosia :)
A teraz wracam do M bo puścił film i otworzył chipsy.. już nie mówiąc ze kupiłam sobie Warkę Radler 0% a jak smakuje :oops:
Ja przed ciąża lubiłam bardzo wieczorkiem winko, na upalach piwko, teraz mnie nie ciągnie. Mąż kupił mi baniak Carlo rosi jak nie wiedział że jestem w ciąży i teraz sam je popija. Na sylwestra zaszaleje i kupię moze wino bezalkoholowe.
 
po tym jak córka wstała o 4:30 i dałam mężowi spać, należała mi się drzemka w ciągu dnia. wstałam, wysłałam rodzinę na rower i zrobiłam wielkie porządki w szafie. nie chcę się o poranku zastanawiać w czym mój brzuch mniej rzuca się w oczy więc pochowałam do kontenera wszystkie taliowane koszule do pracy, t-shirty których nie chcę rozciągnąć, spódnice i sukienki których nie założę w tym sezonie. normalnie praktykuję wymianę szafy na zimową/letnią więc mój standardowy kontenerek nie wystarczył i muszę gdzieś jeszcze reklamówkę w pawlaczu zmieścić. powiesiłam na to wszystkie ubrania ciążowe które upolowałam. jestem z siebie dumna 😎
 
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
Ja przed ciąża lubiłam bardzo wieczorkiem winko, na upalach piwko, teraz mnie nie ciągnie. Mąż kupił mi baniak Carlo rosi jak nie wiedział że jestem w ciąży i teraz sam je popija. Na sylwestra zaszaleje i kupię moze wino bezalkoholowe.
 
Ja przed ciąża lubiłam bardzo wieczorkiem winko, na upalach piwko, teraz mnie nie ciągnie. Mąż kupił mi baniak Carlo rosi jak nie wiedział że jestem w ciąży i teraz sam je popija. Na sylwestra zaszaleje i kupię moze wino bezalkoholowe.
Są wina bezalkoholowe? Na sylwestra może pójdziemy na salę na zabawę i tak myślę co sobie kupić do picia, może zdecyduje się na to wino bezalkoholowe [emoji848]
No są, choć jeszcze nie próbowałam ale ponoć smak jak normalnego wina. W Auchan są.
 
I u mnie dwie fanki (6 i 4 lata) kino mnie niestety nie ominie [emoji4]
Moj m też pewnie nie będzie chciał, ale my narazie nie wybiegamy w etap imion czy wyprawki. Ostatnio miesiąc temu byłam na wizycie i czasem łapią mnie myśli czy serduszko nie przestało bić bo to ten zagrożony czas jeszcze był.

Dziewczyny ma któraś córkę, fanke krainy lodu? Moja już odlicza dni do pójścia do kina na drugą część.
 
No ja czuje się super . Tylko jakoś jeść mi się nie chce heh. No, ale jem dla maleństwa [emoji4]
Nie przejmuj się, ja też już nie ogarniam i nie czytam zaległych postów:)
Co do apetytu to u mnie różnie… Dzisiaj np. posiadanie było mi tak niedobrze że pół dnia leżałam i nie mogłam zjeść
 
reklama
Do góry