reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie tez prenatalne super. Na wynik pappa musimy czekać...
Na razie wygląda na chlopca ;)
Zobacz załącznik 1043936
Jakie piękne zdjęcie <3
Mi się marzy Pola i Iga albo Marcel i Mikołaj

Mąż przeciwny Marcelowi i Iga też mu się nie podobaj za bardzo. Jeszcze go urobie! [emoji23]

Wiecie jakie imię jest rzadko? Monika [emoji848]
O nie.. Ja znam bardzo dużo Monik :p ale w sumie teraz u dzieciaczków rzadko się słyszy :o
 
reklama
Ja bylam 2 listopada u gina a teraz mam iść 30 listopada...4 tyg dlugo. Więc zapisalam sie na 13 listopada tylko na usg prywatnie, wolę chodzić co 2 tyg, 4 tyg to jak wieczność, 2 tyg jakos znosnie brzmi :) myślę nad kupieniem detektora tętna wtedy może bedzie inaczej z czekaniem 4 tyg :)

miałam umówić się na wizytę po 4 tygodniach ale nie ma terminów! także jestem zmuszona po 3 bo po 5 jeszcze nie ma terminów i wątpię żeby były bo w grudniu dużo osób na święta wraca...

za to dzisiaj odkopałam z szuflady detektor tętna. jakoś tak surrealistycznie się poczułam że pewnie mi się ta ciąża tylko wydaje. myślałam że jeszcze nie wykryje, szukałam i szukałam i okazało się że szukałam za wysoko- także jak mnie ktoś(btw bardzo niekulturalny bo nietykalność cielesna jest dla mnie ważna) będzie próbował głaskać po brzuchu to chyba będę musiała mu kazać włożyć rękę w majtki bo bobas jest grubo pod linią majtek😄
 
Ja lece do Polski 28.11 i probowalam sie umowic do mojego lekarza - terminy na styczen 😓. Sprobuje jeszcze z nim porozmawiac, bo to jego sekretarka, a on zna mnie i moich rodzicow to moze mnie wcisnie.
Za to moj Olaf goraczkuje po 40 stopni. Osluchowo czysty, lekko zaczerwienione gardlo i uszy, ale nie na tyle, zeby to bylo bakteryjne. Serce sie kraja jak takie malenstwo sie meczy 💔
 
Dla dziewczynki mi bardzo podoba się Maria, dla chłopca już trudniej bo sporo mi się podoba- Jędrzej, Konstanty, Mieszko ale moja mama zawsze mówi, ze jak się zobaczy małą twarzyczkę to od razu będzie jedno pasować :)
Marysia😍 to imię nigdy się nie zestarzeje
Wiecie jakie imię jest rzadko? Monika [emoji848]
to właśnie jedno z tych imion złotego środka: wszyscy znają a jest oryginalne bo wśród młodych nie ma Moniki. tak samo gdzie są Marty? Przecież to takie ładne bezpretensjonalne imię
 
A właśnie zastanawiałam się czy to naprawdę działa :o w którym jesteś tygodniu, że ten detektor juz wykrywa dzidziusia?
13+5 wg mojej apki. działa działa. pisałam już o nim na forum: kupiłam 4 lata temu angel care używany na allegro jako gadget ale przydał się, potem pożyczyłam sąsiadce która ostro przesadzała i co chwilę biegała na SOR żeby ją do KTG podłączyli😒, później był u moich 2 przyjaciółek i właśnie wrócił. w samą porę :) żel już dawno się skończył ale działa na krem tak samo dobrze
 
reklama
Do góry