reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży pani doktor widziala ,że się stresuje i od razu mówi pani Marto! Tu jest pani dziecko (miało 7 mm) proszę być dobrej myśli i źle nie myśleć !

Teraz usłyszałam ,że mam się nie nastawiać od innej doktor. Nawet nie powiedziała ,że w pęcherzyku jest płód. Dopiero wyczytałam wszystko z kartki jak wróciłam z domu.
Mam uraz. Jutro do niej idę , ale strasznie chce. Po prostu muszę.
 
Hejka, my tez już po wizycie [emoji16]
Według obrazu z USG ginekolog szacuje ciąże na 10 tydzień! Według OM 9+4, termin na 21 kwietnia, byłam pewna ze maj, jak sama liczyłam i w aplikacjach wychodziło 1-3 maja [emoji87] trochę teraz tu do was nie pasuje ale już się przyzwyczaiłam wiec jeszcze z wami trochę zostanę, można? [emoji8]
USG niesamowite, serduszko bije pięknie, groszek już wyglada jak mały ludzik i nawet udało nam się zobaczyć ruchy! Machał nam łapką [emoji1320]Chyba będzie tancerz bo zrobił nam piękny pokaz, żałuje ze nie mogę wrzucić filmu bo nagraliśmy jak szalał [emoji16]
Ma 3 cm
Zobacz załącznik 1025976
Wowwwww!!!! Ja miałam termin na 1.05. Może i ja będę dzisiaj widzieć małego człowieka?
Właśnie sprawdziłam wynik TSH. Mam 0,559. Nie wiem, jak to możliwe, bo 2 miesiące temu miałam 1,7. Czy to od duphaston spadło?
 
Debil nie lekarz, nie ma się co przejmować tylko zmienić. Ha moje tsh 4, nawet teraz może wieksze to z zeszlego tygodnia. Lekarka od razu skierowala mnie do endokrynologa bo sama nie chce mi leków zwiększać, wiec dzwonie dzis do szpitala bo nic mi na wizyte nie przyszło a oni twierdza ze dopiero w zeszla środę papiery dostali czyli po tygodniu wizyty mojej a 2 tygodnie juz od zgłoszenia ciąży. Mam dopiero dzwonić w środę kiedy mi ustala wizyte. 5 lat sie juz lecze na tarczyce mam dość wysoką dawke bo 125mg a tu zostalam sama sobie zostawiona bo nikomu sie nie spieszy wiec mam nadzieje ze u mnie nic sie nie wydarzy mimo tak wysokiego tsh. Dodam ze przed ciaza 3 miesiące temu bylo 1.75. Zazdroszczę szybkiej reakcji, ja jak na razie chodze po scianach i czuje się jak na początku leczenia.

A powołałaś się na tą ustawę że muszą przyjąć tego samego dnia lub w ciągu 7 dni?
 
A powołałaś się na tą ustawę że muszą przyjąć tego samego dnia lub w ciągu 7 dni?
Chętnie bym się powołała ale ja w Polsce nie mieszkam wiec tutaj robia sobie co chca i nikogo nie Obchodzi ciąża do 12 tygodnia.
Maluszka tez pewnie zobacze najwcześniej końcem października ale mam plan do noch dzwonić za tydzień i pytać co i jak.

@Luxuorius mnie mdłości nie obudzily za to gile do pasa. Masakra jak mnie rozłożyło, pocieszam sie ze jeszcze mi mocno nosa nie zablokowało wiec nie jest najgorzej.

Czy możemy czyscic zatoki plynem do irytacji? Zastanawiam się czy nie kupić w końcu to nie inwazyjne a zwykla woda z sola do plukania.

Na śniadanie dziś bedzie mleko z czosnkiem i miodem. Jak zaprowadze małego do szkoły to sie odzywać nie bede mogła [emoji6] Dobrze ze mam jeszcze 2 dni wolnego i na obiad gołąbki zrobione to mimo iz mialam dom ogarnąć będę leżała do góry brzuchem.
 
Wowwwww!!!! Ja miałam termin na 1.05. Może i ja będę dzisiaj widzieć małego człowieka?
Właśnie sprawdziłam wynik TSH. Mam 0,559. Nie wiem, jak to możliwe, bo 2 miesiące temu miałam 1,7. Czy to od duphaston spadło?
Ja na koniec czerwca miałam prawie 3. Zaczęłam ćwiczyć i samo spadło. Wczoraj miałam 0.798 :)
 
reklama
Chętnie bym się powołała ale ja w Polsce nie mieszkam wiec tutaj robia sobie co chca i nikogo nie Obchodzi ciąża do 12 tygodnia.
Maluszka tez pewnie zobacze najwcześniej końcem października ale mam plan do noch dzwonić za tydzień i pytać co i jak.

@Luxuorius mnie mdłości nie obudzily za to gile do pasa. Masakra jak mnie rozłożyło, pocieszam sie ze jeszcze mi mocno nosa nie zablokowało wiec nie jest najgorzej.

Czy możemy czyscic zatoki plynem do irytacji? Zastanawiam się czy nie kupić w końcu to nie inwazyjne a zwykla woda z sola do plukania.

Na śniadanie dziś bedzie mleko z czosnkiem i miodem. Jak zaprowadze małego do szkoły to sie odzywać nie bede mogła [emoji6] Dobrze ze mam jeszcze 2 dni wolnego i na obiad gołąbki zrobione to mimo iz mialam dom ogarnąć będę leżała do góry brzuchem.
Zdrowka życzę [emoji4]
 
Do góry