reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Majóweczki 2020

reklama
Rozwiązania
0
O matko stwierdzam , że muszę iść na zakupy 🤣🤣🤣 moze mam 1/3 tego co Ty 🤔😊
Doszłam do tego samego wniosku 😂 w sumie kupiłam bardzo niewiele rzeczy, nie chce wtopić kasy kupując 56 a urodzi się większy i nawet tego nie założy, czy tez w drugą stronę i wyszłam z założenia, ze po porodzie będę przez internet zamawiać co akurat się przyda na dany miesiąc, bo i jak przewidzieć jak szybko maluszek będzie rósł 🤔 Mam na szczęście troszkę używanych rzeczy, głównie to body body body i pajacyki 😂 brakuje mi takich typowo wyjściowych rzeczy, ale tak jak mówię, nie chce teraz strzelać w ciemno z rozmiarem 🧐

mamahelenki92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Który masz tydzień, ja powinnam zrobić gbs, jestem w 32 tc ale zapytałam położnej i mowila zeby tez się nie pchala do laboratorium. Mój lekarz tylko 2 razy morfologie chciał więc już mam spokój, mocz mam badany co wizytę na szczęście. Następna 15 kwietnia i to będzie ostania juz wizyta w 36 tc , resztę przejmuje szpital , ale prowadzę ciaze za granicą tu są inne przepisy...
Termin mam na 1 maja. Więc kończę dziś 35 tydzień ? Jutro 36 zaczynam. 5 pełnych tygodni mi brakuje. Mi miała pobrać , ale ze chce żebym miała cc to nie będzie robić. W razie czego po prostu dostanę antybiotyk.

mamahelenki92

Rozwiązania
0
Ja właśnie wrzuciłam pierwsze ubrania do prania dziś. Jeszcze będzie jedno pranie tego co na początek. Wypiore jeszcze rożek i kołyskę. Też tyle tego mam ,że ojej. Kupiłam.zaledwie kilka rzeczy , bo po starszej mam zapas. A mnie wzięło na rogaliki drożdżowe , ale już mi się ich nie chce robić. Dobrze ,że tylko pieczenie mi zostało ;)

kat_anna

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie o szumisia sprawdza się ? 🙂 Bo zastanawiam się nad jego kupnem 🙂🤔
Ja miałam szumisia u pierwszego dziecka. Dostaliśmy w prezencie i szzczerze mówiąc bardzo małemu nie podpasował. Darł się w niebogłosy na dźwięk tego szumu, więc sprzedaliśmy po 6 miesiącach.

Lilka455

Rozwiązania
0
20200326_154339.jpg

U mnie to bida z nędza 😱🤣
Na pierwszej półce mam , 1 kolumna body dlugi rękaw, 2 kolumna : body krótki rekaw, 3 kolumna: bluzy, serwetki i bluzki dlugi rękaw i 4 kolumna: legginsy
Polka na dole to 1 ogrodniczki i jeansy, 2 sukienki, 3 pajace i śpiochy
20200326_154353.jpg

Drugie zdjęcie to cieplejszy pajacyk, spiworek do spania przescieradelko na przewijak, w pudełku mam, skarpetki, śliniaki, apaszki, opaski, buciki
Na dolnej półce mam pieluchy i kocyki i ręcznik do kapieli, suszy się jeszcze kurteczka cieplejsza i białe pieluchy oraz kocyk tyle , wszystkie te ubrania mam 56 bo to na bank mi starczy na pierwsze 2 miesiące. Z doświadczenia po synku 62 będę prać jak mała się urodzi , żeby mi się to nie kisilo kilka miesięcy w pudle.

reklama

EBanan

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to się złamałam :)
Ja zamawiam wszystko od nowa- moja stardsza córka ma już 13 lat)
zamówiłam:
1. 8 body z długim rękawem
2. 2 body z krótkim - tak narazie
3. 2 kaftaniki
4. 3 pajace
5. 2 półśpioch
6. 4śpiochy
7. 4 czapeczki
8. 3 niedrapki
9. 5 par skarpetek
10. recznik otulacz
11. 6 pieluch tetrowych