reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy si臋 o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieli艣my prze艂o偶y膰 z dzisiaj Do艂膮cz .

UWAGA. Link do nagra艅 ze specjalistami!

Na razie z po艂o偶n膮, pediatr膮 i ginekologiem po艂o偶nikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Maj贸weczki 2020

reklama

kat_anna

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
21 Listopad 2019
Post贸w
129
Rozwi膮zania
0
O mamo, ale macie ciuszk贸w! Na pierwsze dwa rozmiary mam tylko body z d艂 r臋kawem po 10 na 艂ebka, 艣piochy te偶 po 10 i pajace po 4 :D opr贸cz tego po we艂nianym pajacu na wyj艣cie, skarpetki i czapeczki. W domu b臋d臋 owija膰 w ro偶ki. Nie mam za bardzo kr贸tkich r臋kaw贸w, wysz艂am z za艂o偶enia 偶e nie wiadomo jak to b臋dzie z pogod膮. Dopiero 62- u nas podejrzewam,偶e b臋dzie to ok 2-3 miesi膮ca mam wi臋cej rzeczy. Ale licz臋 si臋 z tym, 偶e urodz臋 jednak w kwietniu. Wi臋c na czerwiec by przypad艂o 62.

mouna87

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
12 Listopad 2019
Post贸w
252
Miasto
Wroc艂aw
Rozwi膮zania
0
Mi w艂a艣nie przyszla paka z naszsmyk.pl. Butelki, ro偶ek, pieluszki tetrowe, muslinowe i flanelowe, czapeczki, skarpetki, rzeczy do piel臋gnacji (szczotka i grzebyk, no偶yczki, krem linomag, termometr do k膮pieli, waciki, gaziki, itd). Dla mnie koszule do karmienia, podk艂ady poporodowe, paka pieluch jednorazowych do szpitala i na pocz膮tek domowych zmaga艅 z wielopielo ;) Teraz to wszystko, co si臋 da i trzeba, trzeba wyprac.

Od poniedzia艂ku bior臋 si臋 za pakowanie torby do szpitala, ju偶 mam pomys艂 jak si臋 spakowa膰 na ca艂y pobyt w jedn膮 i jak nie grzeba膰 tam pop艂ochu 馃ぃ

W ko艅cu mo偶na si臋 czym艣 konstruktywnym zaj膮膰.
Pi臋kne macie szafy, ju偶 pouk艂adane, a ja czekam, a偶 si臋 w ko艅cu przeprowadzimy...

Lilka455

Do艂膮czy艂(a)
27 Czerwiec 2016
Post贸w
1 264
Rozwi膮zania
0
Mi w艂a艣nie przyszla paka z naszsmyk.pl. Butelki, ro偶ek, pieluszki tetrowe, muslinowe i flanelowe, czapeczki, skarpetki, rzeczy do piel臋gnacji (szczotka i grzebyk, no偶yczki, krem linomag, termometr do k膮pieli, waciki, gaziki, itd). Dla mnie koszule do karmienia, podk艂ady poporodowe, paka pieluch jednorazowych do szpitala i na pocz膮tek domowych zmaga艅 z wielopielo ;) Teraz to wszystko, co si臋 da i trzeba, trzeba wyprac.

Od poniedzia艂ku bior臋 si臋 za pakowanie torby do szpitala, ju偶 mam pomys艂 jak si臋 spakowa膰 na ca艂y pobyt w jedn膮 i jak nie grzeba膰 tam pop艂ochu 馃ぃ

W ko艅cu mo偶na si臋 czym艣 konstruktywnym zaj膮膰.
Pi臋kne macie szafy, ju偶 pouk艂adane, a ja czekam, a偶 si臋 w ko艅cu przeprowadzimy...
Ile czeka艂a艣 na paczk臋? 馃槉

Lilka455

Do艂膮czy艂(a)
27 Czerwiec 2016
Post贸w
1 264
Rozwi膮zania
0
1 jakie mleko bedziecie mialy w planie poda膰 dziecku w razie czego
2 jakie pampersy kupujecie podobno hipp wypu艣ci艂 ciekawa jestem
3 chyba b臋d臋 na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na md艂o艣ci wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz

missroszi

Do艂膮czy艂(a)
4 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
271
Rozwi膮zania
0
3 chyba b臋d臋 na stojaco spac dzisiaj kazda inna pozycja mnie na md艂o艣ci wzbiera i wszystko mnie boli no zwariuje zaraz
Kurde nie znam si臋..
My艣la艂am 偶eby do szpitala zabra膰 buteleczk臋 hipp ha 1 combiotic jakbym mia艂a problem z karmieniem (po艂o偶na m贸wi艂a 偶e oni maj膮 ale to co zostawi przedstawiciel wi臋c mo偶na mie膰 swoje)
Do szpitala bior臋 ma艂a paczk臋 dada premium care
W rosmanie mam do odbioru pampers ale nie mam kiedy i艣膰 馃し鈥嶁檧锔
I nie wiem jakie kupi膰 do domu chyba zostan臋 przy dadach je艣li w szpitalu si臋 sprawdza.
R贸偶nica w cenie jednak jest

Ostatnia edycja:

MDNMO

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Stycze艅 2020
Post贸w
144
Rozwi膮zania
0
1. Sprawdzone Bebilon Profutura
2. Pampers Aqua Pure
3. Witam w klubie tyle, ze nawet sta膰 nie moge, bo kr臋gos艂up mi siada.

reklama
Do g贸ry