reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mówię do męża: jutro sami pojedziecie do lasu na spacer ja już nie mam siły, a on się bezczelnie ucieszył 🤣🤣🤣
Chyba była zbednym balastem na tych męskich wycieczkach 🤪

[emoji23][emoji23][emoji23] nie, ja myśle, ze uznał, ze to już tuż tuż. Mój do mnie wczoraj powiedział „mogłabyś już urodzić i byłby coś normalnie” [emoji23][emoji23][emoji23] a za chwile „No w terminie oczywiście, żeby była” myśle, ze tez są już zmęczeni naszym mimo wszystko, ograniczonym wkładem w codzienność.
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23] nie, ja myśle, ze uznał, ze to już tuż tuż. Mój do mnie wczoraj powiedział „mogłabyś już urodzić i byłby coś normalnie” [emoji23][emoji23][emoji23] a za chwile „No w terminie oczywiście, żeby była” myśle, ze tez są już zmęczeni naszym mimo wszystko, ograniczonym wkładem w codzienność.
Mój codziennie wieczorem mówi: "No ja Ci mówię że on lada dzień się będzie katapultował" :) i tak juz od tygodnia :)
 
Dziweczyny czy po porodzie ten ból ledzwi i krzyża ustąpi ?W pierwszej ciąży tego nie mialam woec nie wiem ,ale teraz od kilku dni to dramatyczna sytuacja... Nie mogę spać w nocy , wstać z łóżka to wyczyn jak na Himalaje, o dziwo jak chodzę to nie boli tylko w stanie spoczynku , albo jak chce się przekręcić z boku na bok 🥴
Nogi mi już tak drentwieja. Skurcze mam śmieszne bo są jak się położę 🤷🏼‍♀️ no i zaraz mi nie dobrze jak tylko jestem w poziomie... ta ciąża jest dla mnie tak inna ze czuje się jakbym była pierwszy raz w ciąży... nic a nic się nie zgadza z poprzednią dlatego od samego początku wiedziałam że to będzie dziewczynka nawet jak mówili po usg ze chłopczyk (oczywiście tak z przymrużeniem oka to piszę) 😁

Łączę się w bólu. Kolejny dzień zdychania 😭😭😭 W nocy co pół godziny budził mnie ból pleców, a w dzień nie jestem w stanie 10 minut wysiedzieć przy stole, by w spokojnie zjeść obiad, bo skręca mnie z bólu (na leżąco jeść nie mogę, bo mam cofkę 😜).
Dzisiaj porządkowałam dokumenty do szpitala na raty przez pół dnia 😂
Aż strach pomyśleć ile dni potrzebne mi będzie żeby się spakować.

Ogólnie teraz moje dni wyglądają tak, że leżę i się kończę patrząc w sufit, marząc o porodzie, ale za 2 tygodnie najwcześniej 😜
I wynajduję plusy obecnej sytuacji i dzisiaj wymyśliłam: pępek! Wreszcie myje go codziennie, bo dziecko mi go wypchało😜

Oby nie ześwirować do czasu porodu 🙈
 
U nas to ja bym już chciała być po, a mój w terminie. Wczoraj pojechali do lasu to poprasowałam w spokoju tetrówki.
Ale dzis masakra, wstałam rano na badania, oczywiśsie spacer do przychodni 30 min, później na pocztę z awizo, wystałam sie godzinę, o10 byłam w domciu przymknęłam oko na chwolę, a tu 15 😱 Ale chyba przeszarżowałam sie bo cały brzuch mnie boli i czuję straszne kucie w dole jak są pachwiny 😥
 
Miałam robione 2 ktg ale nie znam wyniku pewnie jutro na obchodzie mi powiedzą ...mam mierzone też tony serca płodu o 15 gidz u małego było 136 natomiast o 18 miał 160 ...najgorsze jest to czekanie na lekarzy nic nie wiesz ...
Musisz teraz się uzbroić w cierpliwość. O czujesz że się brzuch napina częściej ? Albo jak Leżysz na ktg czy coś się dzieje ?
Ja to strasznie nie lubię ktg. Stresuje mnie ten wykres. Bo czasem przyspiesza. Czasem zwalnia. Coś tam sie pisze. ;) zawsze w tym czasie odmawiał caky rozaniec co by dobrze było 🙂
Będzie wieczorny obchód to może coś powiedzą. ;)
Ja to jak ki odpisała.ktg pytałam czy ok. A polozna odpowiadała że wszystko w normie. 🙂 może warto miło podpytac nasteonym razem przy badabiu. ?
 
Miałam robione 2 ktg ale nie znam wyniku pewnie jutro na obchodzie mi powiedzą ...mam mierzone też tony serca płodu o 15 gidz u małego było 136 natomiast o 18 miał 160 ...najgorsze jest to czekanie na lekarzy nic nie wiesz ...
Póki nie ma przy Tobie tłumu ludzi uwierz mi , że wszystko gra. Ja jak rodzilam syna to mialam skurcze za skurczem i maly nie mial czasu odpocząć, nagle spadło mu tętno i z jednej położnej doslownie w sekundę na sali zrobiło się czarno nie wiem ale conamniej 6 osób przybieglo , na szczęście dali mi zastrzyk na wstrzymanie skurczy i malutki odpoczywal 10,15 minut i na nowo akcja okazało się że był owiniety raz pepowina i czym mialam częstsze skurcze tym on bardziej się dusil na szczęście wszystko dobrze się skonczylo. Także gdyby z małym bylo cos nie tak na pewno byś sobie tak nie odpoczywala na sali 😁😘 ale rozumiem że niewiedza jest najgorsza , też nie lubię jak coś jest mi niewyjaśnione 🙄😊
 
reklama
Do góry