reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A mi niedobrze 🤢 ja wstałam, ale położyłam się w salonie
emoji23.png
zaraz zwlekam się zrobić kawusie, może mnie postawi troszkę na nogi.
Super 🥰 ale pewnie jesteś bardziej przemęczona 🥵
A kociaki to najgorzej będzie zebrać i przewieźć, ale szybko się zaaklimatyzują, takie nowiutkie, świeżutkie 🤩
Ja to nie wiem, dzisiaj 3 dzień i zero energii dopiero od 16 mam więcej
emoji849.png
Haha jak to mówią chęci były 🤔🤣
U mnie odwrotnie z rana tak do 14/15 jestem na nogach pozniej deadlinie następuje 🙄🤷🏼‍♀️😊
 
reklama
Dobry dobry ! Chociaż dla mnie okropny 😑 wczoraj wzielam drugą dawkę antybiotyku MONURAL. Obudził mnie w nocy koło 3 taki bol zoladka i całego brzucha że się wystraszylam że to już to !!! 🙄🙄 od 3 do prawie 6 siedzialam w toalecie i walczyłam z biegunka. Zbierało mi sie tez na wymioty 🤢 ale na szczęście mam chorobę lokomocyjna i u mnie nie tak łatwo o "zwrot" do muszli. 🤭 czuje się wypluta. Malutka tak się wiercila przez to. Dosyć że mnie żołądek pierunsko bolał to ona mi po nim kopała. Na ulotce napisane że biegunka to naturalny objaw po tym leku. Super po prostu....

U mnie dzisiaj wymarzone 38+0 🤩😍cieszę się strasznie że doczekaliśmy tej daty. Jutro mam wizytę i czekamy już tylko na akcje. 😏😌

Współczuję pakowania i przejwzdzania ale zazdroszczę nowego lokum. Nasze jeszcze na etapie budowy 🙂😄
 
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj wstałam o 7, pogoda nie dopisuje, jak na złość kiedy mam iść do lekarza to oczywiście słońca nie ma i nijak można pokorzystać chociaż trochę z wyjścia z domu 🤦🏼‍♀️
Widzę że ostatnio też źle sypiacie, mnie się wczoraj udało szybko usnąć i przespałam 10h (chociaż do zeszłego tygodnia normą było 15-18 🤦🏼‍♀️).
Udało się załatwić sprawę z uznaniem ojcostwa w USC, odpowiedź trafiła dopiero po tygodniu ale widać że nie robią problemów :)
Dzisiaj okulista i badanie dna oka, decyzja czy mogę rodzić sn czy niestety będę musiała się przestawić na cc 🤦🏼‍♀️

@mouna87 - podziwiam że masz energię by zajmować się przeprowadzką, ja bym chyba nie dała rady 🙈🙈🙈
Lekarz wymaga od Was badan dna oka u okulisty? Mój okulista zamknięty, a tez miałam iść wiosna na badanie i teraz nie wiem co robić. Lekarz nie wymaga odemnie żadnych badań, zaświadczeń od okulisty, mówił że jak wcześniej nie było problemow z siatkówka to nie ma powodu aby było przreciwkskazanie do SN. Byłam ostatnio w październiku kontrolnie i wszystko było dobrze, to był poczek ciąży. Nie wiem co o tym myśleć, szukać jakiegoś okulisty na szybko. Dodam że mam nieduża wadę wzroku krótkowzroczność. A jak u Was ze wzrokiem po porodach? Robilyscie badania przed SN we wrzesniejszych ciążach?
 
Lekarz wymaga od Was badan dna oka u okulisty? Mój okulista zamknięty, a tez miałam iść wiosna na badanie i teraz nie wiem co robić. Lekarz nie wymaga odemnie żadnych badań, zaświadczeń od okulisty, mówił że jak wcześniej nie było problemow z siatkówka to nie ma powodu aby było przreciwkskazanie do SN. Byłam ostatnio w październiku kontrolnie i wszystko było dobrze, to był poczek ciąży. Nie wiem co o tym myśleć, szukać jakiegoś okulisty na szybko. Dodam że mam nieduża wadę wzroku krótkowzroczność. A jak u Was ze wzrokiem po porodach? Robilyscie badania przed SN we wrzesniejszych ciążach?

Nie tyle wada co ciśnienie jest ważne. Jeżeli było ok, na początku myśle, ze nie masz powodu do obaw. Ja byłam jakoś w pierwszych tygodniach ciąży i nie było potrzeby iść kolejny raz w ciąży 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Współczuję pakowania i przejwzdzania ale zazdroszczę nowego lokum. Nasze jeszcze na etapie budowy 🙂😄
Za rok czeka nas kolejna przeprowadzka, już do domu 🤣 nie wiem jak przeżyje kolejną przeprowadzkę 🤷‍♀️🤣🤦‍♀️

Współczuję złego samopoczucia... Oby przeszło.
38+0 piękny czas :D nie mogę się doczekać aż u nas taki będzie. :D

Lekarz wymaga od Was badan dna oka u okulisty? Mój okulista zamknięty, a tez miałam iść wiosna na badanie i teraz nie wiem co robić. Lekarz nie wymaga odemnie żadnych badań, zaświadczeń od okulisty, mówił że jak wcześniej nie było problemow z siatkówka to nie ma powodu aby było przreciwkskazanie do SN. Byłam ostatnio w październiku kontrolnie i wszystko było dobrze, to był poczek ciąży. Nie wiem co o tym myśleć, szukać jakiegoś okulisty na szybko. Dodam że mam nieduża wadę wzroku krótkowzroczność. A jak u Was ze wzrokiem po porodach? Robilyscie badania przed SN we wrzesniejszych ciążach?
Ja dostałam skierowanie, badanie dna oka robiłam w styczniu, jedno to ciśnienie a drugie to stan siatkówki, co u mnie przy cukrzycy ciążowej było też ważne.
Okulistka w karcie ciąży mi wpisała, że brak jest przeciwwskazań do porodu sn.
 
Do góry