reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny Wy liczycie zakończone tygodnie?
U mnie dziś 38+3 Cc w Poniedziałek wtedy będzie 39+1. Chcieli mnie już ciąć 27.4..ale ja poprosiłam o przesunięcie o tydzień z racji tego że mój maleńki jest maleńki[emoji6] a ja poprzednie ciąże przeniosłam (mam cykle 31 dniowe a gin zawsze w ciąży liczył mi standardowo)

Lekarze liczą tylko skończone tygodnie. Ja dzisiaj 39, ale skończony to 38+0.
 
reklama
Dziewczyny Wy liczycie zakończone tygodnie?
U mnie dziś 38+3 Cc w Poniedziałek wtedy będzie 39+1. Chcieli mnie już ciąć 27.4..ale ja poprosiłam o przesunięcie o tydzień z racji tego że mój maleńki jest maleńki😉 a ja poprzednie ciąże przeniosłam (mam cykle 31 dniowe a gin zawsze w ciąży liczył mi standardowo)
Mnie będą ciąć według OM 39+2, a według usg 39+0. Też mam cykle 31 dniowe i mała jest dość mała podobno 😊 cieszę się, że nie mam cesarki wcześniej jednak
 
Zmiana planow. Opozniamy cie ie do poniedzialku. Teraz dostałam sterydy. Najgoresze jest to ze zaczelam krwawic...ale szyjka zamknieta wiec nie wiadomo skad. Moze przez badanie ginekologiczne...zobaczymy. tak sie boje ze juz placze na calego.
Szyjka jest bardzo delikatna i mocno przekrwiona, też teraz tak miałam po badaniu. A z doświadczenia wiem, że w szpitalach nie są delikatni 🙄
Nic się nie bój 😘 wiedzą co robią, sterydy pomogą maluszkowi samodzielnie oddychać. Zawsze lepiej aby się urodził ciut później niż za wcześnie
 
Zmiana planow. Opozniamy cie ie do poniedzialku. Teraz dostałam sterydy. Najgoresze jest to ze zaczelam krwawic...ale szyjka zamknieta wiec nie wiadomo skad. Moze przez badanie ginekologiczne...zobaczymy. tak sie boje ze juz placze na calego.


Najważniejsze że jesteście pod opieką lekarzy, wszystko będzie dobrze😉
Nasze dzieciaczki będą obchodzić razem urodzinki 😍😍
 
reklama
Do góry