reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Niestety dalej jestem w szpitalu i nie zapowiada się na wyjście. Szycie odbytu podobno zawsze goją się długo na i może.doksc do zakazenia. Dieta płynna, leki przeczyszczające, antybiotyki, wszystko boli... gdybym wiedziała to zapłaciłabym za cesarkę prywatnie...
Współczuję bardzo 😔 zdrowia życzę! 🌻
 
reklama
Wczoraj urodziłam Bartka. 3200g, 56cm. Ale porodu nie będę dobrze wspominać mimo wielkiego zaangażowania położnych. 3h parcia, główka zle się wstawiała w kanał, jedyne co pomogło to pozycja na plecach. Mimo nacięcia z jednej strony, krocze pękło z drugiej, i to aż 4 stopnia. Czego nie było początkowo widać, lekarz dopiero za drugim sprawdzeniem zauważył. Pocieszcie🙁 strasznie się boje komplikacji
Ja urodziłam Miłke 14 maja. 3580g, 54 cm.
Też mam wpisane 3 h parcia. Malutka ciągle ucuekala z kanału. Wiercila się. Bylo ciezko i też bykam nacinana. I też w końcu na plecach. Ale po drugiej stronie nie peklam. Nie wyobrażam sobie jak musisz się z tym czuć.... musi się Tobą zaopiekować lekarz. ! To To już chyba poważne rozerwanie... jesteś na lekach ?
Spoza tym gratuluję synka 😍
 
Ja urodziłam Miłke 14 maja. 3580g, 54 cm.
Też mam wpisane 3 h parcia. Malutka ciągle ucuekala z kanału. Wiercila się. Bylo ciezko i też bykam nacinana. I też w końcu na plecach. Ale po drugiej stronie nie peklam. Nie wyobrażam sobie jak musisz się z tym czuć.... musi się Tobą zaopiekować lekarz. ! To To już chyba poważne rozerwanie... jesteś na lekach ?
Spoza tym gratuluję synka 😍
Jest powazne, w szpitalu się mną zajmują ale jak się to skończy to jeszcze nie wiadomo. Fizycznie nawet nie boli aż tak jak psychicznie....
 
19.05.2020 godzina 12:53. 3450 kg i 54 cm Sebuś [emoji3590] 8/10 pkt bo byl dwa razy owiniety na szyi pepowina i jeszcze reke wsadzil wiec dodatkowo byl siny na buzi. Teraz juz grzecznie chrapie [emoji847]

Skurcze od 1 w nocy, o 8 byłam na IP gdzie okazalo sie ze mam 4 cm rozwarcis. Zostawili mnie w szpitalu, znieczulenie do kregoslupa i po tym jazda. Oxy oraz cos na szyjke.
Maly wychodzil i sie cofał, w pewnym momencie poprosilam by mnie wypuscili do kibla [emoji23][emoji23][emoji23] dziwnym trafem nie zgodzili sie [emoji85]
Teraz juz po 2 karmieniach piersia, ladnie chwyta, z kolei ja jestem wyczerpana... Kupe czasu nie spalam q.q
 
19.05.2020 godzina 12:53. 3450 kg i 54 cm Sebuś [emoji3590] 8/10 pkt bo byl dwa razy owiniety na szyi pepowina i jeszcze reke wsadzil wiec dodatkowo byl siny na buzi. Teraz juz grzecznie chrapie [emoji847]

Skurcze od 1 w nocy, o 8 byłam na IP gdzie okazalo sie ze mam 4 cm rozwarcis. Zostawili mnie w szpitalu, znieczulenie do kregoslupa i po tym jazda. Oxy oraz cos na szyjke.
Maly wychodzil i sie cofał, w pewnym momencie poprosilam by mnie wypuscili do kibla [emoji23][emoji23][emoji23] dziwnym trafem nie zgodzili sie [emoji85]
Teraz juz po 2 karmieniach piersia, ladnie chwyta, z kolei ja jestem wyczerpana... Kupe czasu nie spalam q.q
Gratulacje 😍😍✊ dużo sił i przespanej nocki 😊😊😊
 
Jest powazne, w szpitalu się mną zajmują ale jak się to skończy to jeszcze nie wiadomo. Fizycznie nawet nie boli aż tak jak psychicznie....
Strasznie współczuję...🙄 mam nadzieję że jakoś wszystkiemu zaradza i że jesteś w dobrych rękach. Może chciałbyś że szpitalnej usługi psychologa skorzystać ?

19.05.2020 godzina 12:53. 3450 kg i 54 cm Sebuś [emoji3590] 8/10 pkt bo byl dwa razy owiniety na szyi pepowina i jeszcze reke wsadzil wiec dodatkowo byl siny na buzi. Teraz juz grzecznie chrapie [emoji847]

Skurcze od 1 w nocy, o 8 byłam na IP gdzie okazalo sie ze mam 4 cm rozwarcis. Zostawili mnie w szpitalu, znieczulenie do kregoslupa i po tym jazda. Oxy oraz cos na szyjke.
Maly wychodzil i sie cofał, w pewnym momencie poprosilam by mnie wypuscili do kibla [emoji23][emoji23][emoji23] dziwnym trafem nie zgodzili sie [emoji85]
Teraz juz po 2 karmieniach piersia, ladnie chwyta, z kolei ja jestem wyczerpana... Kupe czasu nie spalam q.q
Gratuluję. 😃 no dziwni ludzie. Kobieta prosi że chce iść do toalety A jej nie pozwalają....😂😂 dobra jesteś ;)
Mója ja się xosnela w kanał to od jakiegoś czasu mówiły się główkę owidac. Coagle słyszała. : ile ma wlosow 😯 i pytamy czy chce włożyć rękę i dotknąć 😲 szalone. Ja chciałam aby mnie ktoś tam dobił A nie żebym jeszcze dziecko w ujsciu glaskala. ;)
 
Dziewczyny jestem po wizycie u gin. Szyjka skróciła mi się do 0,5 cm, rozwarcie na palec....czyli niby 2 cm...Lekarka powiedziała, ze właściwie to mogę rodzić i dziś. Dziś początek 38 tygodnia. Nie wiem co mam myśleć, lekarka mnie uspokoiła, ze ciąża już donoszona, ale czy przy tak krótkiej szyjce nie powinnam już być w szpitalu? nie wiem jak mam się zachowywać, leżeć? czy spróbować prowokować poród?
 
Dziewczyny jestem po wizycie u gin. Szyjka skróciła mi się do 0,5 cm, rozwarcie na palec....czyli niby 2 cm...Lekarka powiedziała, ze właściwie to mogę rodzić i dziś. Dziś początek 38 tygodnia. Nie wiem co mam myśleć, lekarka mnie uspokoiła, ze ciąża już donoszona, ale czy przy tak krótkiej szyjce nie powinnam już być w szpitalu? nie wiem jak mam się zachowywać, leżeć? czy spróbować prowokować poród?
Ja mam rozwarcie na 2 cm i miekka i krótką szyjke od skonczonego 37 tc lekarka mowila , że urodze na dniach, dziś jest 39+5 , czop wypadł tydzien temu , a porodu ani widu ani słuchu 😁 takze na spokojnie 😉
 
reklama
Do góry