reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ha mnie nie mdli
Robiłam sałatkę warzywna i połowa kiszonych ogoraskow wylądowała w moim żołądku [emoji23][emoji23][emoji23]
Poza tym kupilysmy tenisówki roczniaczce,bo nie będę jej nosić skoro może chodzić...aha teraz namowcie ja do chodzenia w butach....

Właśnie zasnęła na cycku
Mąż czyta książkę
Tylko radio słychać
Bloga cisza[emoji849]
Też zauważyłam tą ciszę tu na forum i stwierdzilam że pewnie każda albo śpi albo ja mdli.. Ja nie mam siły na nic przez te Mdłości.. Przynajmniej jestem mistrzem w powstrzymywaniu wymiotów...
 
Przywitam się i ja , byłam w poprzednim wątku
Mam 31 lat
2 córki 3.5 i prawie 10 lat
To moja 6 ciaza
W badaniu ginekologicznym dr stwierdził ciążę ,nazwał to objawem purpury ale zaznaczył że owulacja musiała się przesunąć natomiast dwa dni wcześniej beta była ujemna ale dr stwierdził że za szybko zrobiona. Temperarura caly czas podwyższona, szyjka zamknięta, wysoko, większa
Jutro powtórzę bete, okres się spóźnia, bol piersi nie do zniesienia, bola jajniki jestem tak zmęczona że śpię na stojaco, kawa nie idzie A wcześniej piłam 5-6 dziennie, jeszcze trochę A będę chodzić jak pluto... dupa w górze resztą w dole =) w miesnym w kolejce myślałam że się przekręce z aromatow:-p
Termin był by na końcówkę Maja.
Pozdrawiam wszystkie mamy ,trzymam kciuki za te które się bardzo stresuja, wiem doskonale jak to jest . Łatwo się mówi trudniej zrobić. Po wielu przeżyciach wiem że łatwo nie będzie ale nikt nie obiecywał że tak musi być. Wierząc w powodzenie jest trochę lzej.
 
Hej

Ja zrobiłam dwa razy betę, wczoraj wizyta u gina a następna 4.10. Pytałam czy robić jeszcze w między czasie betę czy dobry przyrost, ale lekarz mówił że to niepotrzebny stres.

A czy was rwie podbrzusze i kluja jajniki nadal?
Tak , jajniki dość mocno odczuwam w tym tygodniu. Np jak za szybko wstanę.
 
Hej

Ja zrobiłam dwa razy betę, wczoraj wizyta u gina a następna 4.10. Pytałam czy robić jeszcze w między czasie betę czy dobry przyrost, ale lekarz mówił że to niepotrzebny stres.

A czy was rwie podbrzusze i kluja jajniki nadal?

Mnie czasami rwie podbrzusze, uczucie znliżone do takiego jak podczas miesiączki, ale częściej mam kłucie jajników.

U mnie chyba najgorzej z psychiką. Nie mogę się doczekać pierwszej wizyty, wszystko jest dla mnie takie nowe i obce...
Wiem, że powinnam się cieszyć i spokojnie czekać na rozwój sytuacji, ale cały czas myśle o tym, że coś może być nie tak [emoji849]
 
Powinnaś się cieszyć :) z chęcią bym mdłości oddała hahah.. Mówi się że to poranne mdłości, a u mnie 24/24
Trzymam kciuki, musi się udać!!

Też jesteście takie senne w dzień? Właśnie wstałam, z 2h drzemki.. I tak codziennie, od 2 tyg.!
Czytam że wiele z was ma Mdlosci , a ja dopiero czwarty tydzień i zupełnie nic[emoji22]
To moja trzecia ciąża i mam nadzieje że tym razem się uda…
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powinnaś się cieszyć :) z chęcią bym mdłości oddała hahah.. Mówi się że to poranne mdłości, a u mnie 24/24
Trzymam kciuki, musi się udać!!

Też jesteście takie senne w dzień? Właśnie stałam, z 2h drzemki.. I tak codziennie, od 2 tyg.!

Ja codziennie też mam drzemki od 1 do 2.. [emoji23] korzystam ile mogę.. Przynajmniej przesypiam Mdłości.
BTW kupiłam te gumy w Rossmannie i nie chcę zapeszać ale one są extra.
 
Do góry