reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witam wszystkie nowe mamy.

Mnie cały czas mdli i mi słabo, do pracy już nie wracam w ogóle. Trzeba sobie jakieś hobby znaleźć w ciąży ;)

@carlas trzymam kciuki za wizytę :)
Wiesz ,że ja mówiłam tak w pierwszej ciąży i w sumie nic nie robiłam [emoji854] mimo ,że uwielbiam rysować i w ogóle nie miałam siły się skupić [emoji55]
 
reklama
Cześć :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja jeszcze tydzień, strasznie mi się ciągnie hihi
Zaczynam 6 tydzień.. Mam postanowienie, dziś nie marudzić, na swoje samopoczucie [emoji14]

Co do płci, to mi obojętne, mam już córe i syna.
Zawsze marzyłam o 3dzieci,z małą różnica wieku.. Ale to się nie udało. Między córka a synem 7lat różnicy, między synem a "bąbelkiem" 6lat..
Miedzy Olivia a juniorem będzie aż 13lat..dokładnie tyle samo co między mną siostrą, trochę dużo.

A powiedzcie mi czy mówiłyscie już o ciąży rodzinie? Tzn rodzicom, rodzeństwo?
Ja jeszcze milczę..
 
Cześć dziewczyny [emoji4] jak sie czujecie? Ja dzis umówiłam sie na wizytę do gina. Za tydzień we wtorek mam. Bedzie 5+3. Zbadam tylko tsh.
 
Ostatnia edycja:
Cześć :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja jeszcze tydzień, strasznie mi się ciągnie hihi
Zaczynam 6 tydzień.. Mam postanowienie, dziś nie marudzić, na swoje samopoczucie [emoji14]

Co do płci, to mi obojętne, mam już córe i syna.
Zawsze marzyłam o 3dzieci,z małą różnica wieku.. Ale to się nie udało. Między córka a synem 7lat różnicy, między synem a "bąbelkiem" 6lat..
Miedzy Olivia a juniorem będzie aż 13lat..dokładnie tyle samo co między mną siostrą, trochę dużo.

A powiedzcie mi czy mówiłyscie już o ciąży rodzinie? Tzn rodzicom, rodzeństwo?
Ja jeszcze milczę..
Rodzice i teściowa nie wiedza, czekamy. Wie kilka koleżanek i przyjaciółka. I milcza [emoji4]
 
O ciąży wie mąż, koleżanka jedna co wie jak się milczy [emoji3]
Rodzina i dzieci jeszcze nie. Czekam do jakiegoś granicznego momentu. Np 12tyg czy coś żeby już spokojnie i bez zmartwień....
Różnica wieku...
Moja najstarsza córka ma 14 lat [emoji3]
Potem 10 i roczna....
Hm...
 
Różnica wieku...
Moja najstarsza córka ma 14 lat [emoji3]
Potem 10 i roczna....
Hm...
To też całkiem spore różnice wieku :)
U mnie dzieci wiedzą. Młody nie wierzy, mówi że jestem chuda haha.. Ale brata może mieć :)
A starsza jest zła. Mówi że nie chce jeszcze bardziej młodszego rodzeństwa. Wyskoczyła nawet z tekstem, "że dopiero teraz to będzie odrzucona", nie wiem skąd jej się to wzięło.
 
Hej

U mnie będzie różnica wieku 11 i 7 lat. Chłopcy się cieszą i chcieliby siostre.

Na wizycie byłam 4t6d i był pęcherzyk tylko niecałe 5mm. 23 idę na kolejną wizytę ale już do mojego gina więc myślę że będzie już coś więcej wypada to na 6t2d
 
Cześć :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja jeszcze tydzień, strasznie mi się ciągnie hihi
Zaczynam 6 tydzień.. Mam postanowienie, dziś nie marudzić, na swoje samopoczucie [emoji14]

Co do płci, to mi obojętne, mam już córe i syna.
Zawsze marzyłam o 3dzieci,z małą różnica wieku.. Ale to się nie udało. Między córka a synem 7lat różnicy, między synem a "bąbelkiem" 6lat..
Miedzy Olivia a juniorem będzie aż 13lat..dokładnie tyle samo co między mną siostrą, trochę dużo.

A powiedzcie mi czy mówiłyscie już o ciąży rodzinie? Tzn rodzicom, rodzeństwo?
Ja jeszcze milczę..

Ja powiedziałam juz rodzicom, nie wytrzymalam [emoji854] Z checia oznajmilabym juz calemu swiatu, ze jestem w ciazy, ale staram sie powstrzymac chociaz do tego 3 msca... Co nie jest proste [emoji16][emoji16]
 
reklama
Cześć :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja jeszcze tydzień, strasznie mi się ciągnie hihi
Zaczynam 6 tydzień.. Mam postanowienie, dziś nie marudzić, na swoje samopoczucie [emoji14]

Co do płci, to mi obojętne, mam już córe i syna.
Zawsze marzyłam o 3dzieci,z małą różnica wieku.. Ale to się nie udało. Między córka a synem 7lat różnicy, między synem a "bąbelkiem" 6lat..
Miedzy Olivia a juniorem będzie aż 13lat..dokładnie tyle samo co między mną siostrą, trochę dużo.

A powiedzcie mi czy mówiłyscie już o ciąży rodzinie? Tzn rodzicom, rodzeństwo?
Ja jeszcze milczę..
Cześć.
Ja też dzisiaj nie marudzę tylko z bezsilności poleguje od rana.
W poprzedniej straconej ciąży zdecydowanie za prędko się wszystkim pochwaliłam (7 tydzień). W ciąży z córką czekałam do 9 tygodnia. Teraz wie mąż, córeczka i przyjaciółka, ale myślę, że rodzina się domyśla, bo co chwilę jakaś impreza rodzinna, a ja mimo, że mam kierowcę to nawet toastu szampanem nie chcę wznosić... Pracodawca pewnie też wie co jest grane jak dostał zwolnienie od ginekologa, a ja powiedziałam, że jeszcze nie chcę mówić co mi dolega.
 
Do góry