reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Nie umiem teraz spać na dniu. Kiedy Helenka śpi mam coś do zrobienia . Chodzę z nią spać ok 21 o śpię do 7/8.
Co do porządków. Ja jestem leniem. Ciężko mi coś ogarnąć , ale się zmuszam . Boje się leżeć , żeby nie być w takim stanie jak byłam z Helenka. Byłam tak osłabiona ,że ciągle leżałam i spalam. W tej ciazy boje się najbardziej zmęczenia...
 
Tak to jest teraz główny wątek :) dziewczyny pamiętajcie, że mamy również otworzony wątek wizytowy :) dajcie znać po swoich wizytach w nim :) zdjęcia mile widziane! :) ja po swojej wizycie 16.09 też zdam relacje [emoji4][emoji4]
 
Ja mieszkam w Norwegii od 3 lat..

AtomicTOY i madzialena powodzenia na wizycie :)

Dziewczyny czy dokuczają Wam mdłości? W poprzedniej ciąży, o ile dobrze pamiętam, zaczęły mi się w 7 tygodniu i miałam je dzień w dzień od rana do południa, aż do 13 tygodnia ciąży. A zaczęły mi się po zjedzeniu hamburgera z mcdonalds.. Poza mdłościami dokuczał mi też ból żołądka, nie mogłam jeść nic smażonego. Mam nadzieję, że teraz pierwszy trymestr będzie bezobjawowy ;)

Galadriela zaciskam kciuki, żeby to nie było nic poważnego, trzymajcie się!
 
reklama
Do góry