reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Teraz plamienia nie mam.... Ale bardzo dużo żółtego śluzu a w poprzednich ciążach raczej biały byl



Ja tak samo kładę się z miejsca na miejsce. Nic mi się nie chce, najchętniej to bym wogóle z domu nie wychodziła. W ciągu dnia się wyśpię a potem w nocy się nie da spać.


Ja się wkręciłam w serial o zombiakach.
Kolejny :p
 
Hejki :)
Przycupnę sobie tu z Wami. Apka mowi, że planowany termin to 17.05.2020. Jest to moja pierwsza ciąża i już zaczęłam panikować [emoji2356]. Pierwszą wizytę mam 18.09 i stwierdzam, że chyba się pospieszyłam jak poczytałam Wasze wpisy. Myślicie, że bedzie coś tam widać ?
Mam zrobioną betę, progesteron, dzisiaj zrobilam glukozę, morfologię i tsh (mialam jakieś zaległe skierowania, stwierdziłam, że pora je zrobić[emoji23]) lekarz chyba stwierdzi, że nawiedzona jakaś jestem...
PS serdeczne gratulacje dla wszystkich, trzymam za nas kciuki .[emoji847][emoji106]Zobacz załącznik 1023012


Gratulacje!
To Twoja pierwsza ciąża i masz prawo przeżywać i nawiedzać ile masz na to ochoty. :)
Wspaniały czas przed Tobą.
Oby bez mdłości i nudny
Na USG może faktycznie za wcześnie i przez to możesz mieć dodatkowo stres jak lekarz nie zobaczy .
Jednak jak sobie przetłumaczysz ze to za wcześnie będzie łatwiej.
Powodzenia !
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj widziałam moje Maleństwo . Bije serduszko i według USG 6+4 . Według OM 7+4.
Spać mi się chce okrutnie.
Ja staram się nie mówić.
Wie naturalnie Mąż.
Jego dobry znajomy z pracy .
Moja 1 dobra znajoma i moja Mama .
Tak to mamy plan nie mówić póki widać nie będzie.
Nie to, że jestem przesadna czy się czegoś obawiam Ale później ludzie są ciekawscy.
Pytają.
A najlepsze są później komentarze.
Jeszcze nie urodziłaś ? :D moje ULUBIONE.
Na kiedy termin :D
Jak się czujesz ?
Nie, ja zdecydowanie wolę spokój w tym czasie.
I to w sumie taki intymny czas dla Rodziny .
Stąd jestem tutaj. Tutaj.
Dzielić radości i smutki :D

Jedna rzecz tylko mi spokoju nie daje.
Muszę iść do pracy powiedzieć szefowi że nie wrócę w grudniu po wybraniu urlopów. Echhh.
A bardzo bym chciała tej wizyty uniknąć.
Poradzicie coś?
Proszę .

Zaznaczę że pracuje w mało przyjaznym środowisku pracy - KORPORACJA :p

Mam nadzieję że Wasze samopoczucia i wizyty przebiegają pomyślnie .

Pozdrowienia i uściski dla każdej z Was .
Ja już rozmowę w pracy mam za sobą. Na l4 poszłam odrazu bo u nas nie zapewniają pracy dla ciężarnej.
Powodzenia na rozmowie z szefem :)
 
Ja już rozmowę w pracy mam za sobą. Na l4 poszłam odrazu bo u nas nie zapewniają pracy dla ciężarnej.
Powodzenia na rozmowie z szefem :)

Ja też chcę od razu na L4 tym razem.
W pierwszej chodziłam do 5 miesiąca to premii kwartalnej za okres w którym byłam nie zobaczyłam złotówki.
Echhh no bo przeziez mnie nie ma .
Po 11 latach to jak lisciem w twarz Ale powinnam się była przyzwyczaic.
Pójdę chyba w ten piątek
Dobrze by było mieć to za sobą.
 
Ale jestem wściekła!
ja poszłam na szybko do lekarza z lux medu po zwolnieniu i trafiłam na straszna kobietę! mimo,że tydzień temu lekarz potwierdził ciążę to ona stwierdziła, że nie widzi podstaw do zwolnienia i w ogóle to ona nie wie czy ja w ciąży jestem!!! tak mi ciśnienie skoczyło!!
 
Ja też na L4 na razie. Dopóki mdlosci i wymioty nie odpuszcza. A na razie nie zanosi się na poprawę samopoczucia.. [emoji853]
U mnie wie oczywiście mąż, jego siostra bo ona jak moja siostra [emoji6] teściowa (położna) ogarnia mi badania itp itd.
Szefostwo w pracy oczywiście też że względu na moje stanowisko oraz ciążę bliźniacza.. Już jak ich informowałam to okropnie dość czułam.. 2 dni później nie dałam rady przez mdlosci odpalić do pracy..
W piątek wizyta i jak wszytko jest ok to pewnie powiem reszcie ale powoli przy okazji.. Dzieciom powiem na początku przyszłego miesiąca. Czekam na męża. Nie mieszkamy jeszcze chwilowo razem [emoji853] więc taka informacja chcemy podzielić się z dziećmi razem. Poza tym moja młodsza poszła do pierwszej klasy i coś ciężko to przechodzi. Jej zachowanie o tym świadczy. Niech się oswoi z nową sytuacja.

U mnie robi się już naprawdę ciasno. Poza tym muszę uważać jak siadam bo czuję tam wszystko w środku. Kupiłam sobie już spodnie ciążowe bo wkurza mnie chodzenie z rozpiętym guzikiem lub/i rozporkiem.. Poza tym u mnie to lada moment i urosnę [emoji23][emoji85]
 
reklama
Teraz plamienia nie mam.... Ale bardzo dużo żółtego śluzu a w poprzednich ciążach raczej biały byl



Ja tak samo kładę się z miejsca na miejsce. Nic mi się nie chce, najchętniej to bym wogóle z domu nie wychodziła. W ciągu dnia się wyśpię a potem w nocy się nie da spać.
U mnie dzis ta kropla i spokój. Staram sie odpoczywac.
 
Do góry