reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja dużo gotuję[emoji4] W ciąży mogę się całkowicie oddać tej pasji, bo mam czas. Dziś już od rana robię farsz na ruskie i zaraz zabieram się za ciasto[emoji123] Spróbuję też znaleźć troszkę czasu na szycie, ale to może nie być takie łatwe [emoji12]

Ooooooo ale bym ruskie zjadła [emoji173]️
 
Kogo ból piersi CAŁKOWICIE opuścił ?
Mnie piersi już nie bolą. Jedynie są ciężkie, pełne i ciepłe. Hihi
Mój mąż był przy porodzie. Nie żałuję . Był oparciem .
Mój również! Dodatkowo był jedną osobą na sali na którą mogłam krzywo patrzeć hahhaah i mówić mu że go zabije jak mnie nie weźmie do domu!! Hahaha

Ja też spać nie mogłam w nocy. Jak zasnęłam porządnym snem to młody przed chwilą mnie obudził, że chce piętke chleba.. A chleba nie ma hihi
No cóż trzeba wstać z łóżka!!!!
Na obiad dziś zrobię placki ziemniaczane, ostatnio o nich któras wspominała, i cały czas za mną chodzą :)
 
Ktoś wizytuje jeszcze w tym tygodniu? Ja mam wizytę 28.10. ale przez te wszystkie smutne wiadomości tutaj na forum nie wiem czy wytrzymam tyle czasu nie wiedząc czy jest „ok”. Staram się nastawiać pozytywnie, bo czuje że jest z dzidzią wszystko dobrze, ale wiecie jak jest ;)
Ja mam wizyte dzisiaj na 11:20. Modle sie oby bylo ok
 
Hej, ja dzisiaj już chyba lepiej. Poprzednie dwa dni to jakiś dramat..jakbym miała jelitówkę...

Trzymam kciuki za wizytujące i witam nowe mamusie :)

@katv ja w 1 ciąży studiowałam więc ciągle było coś do roboty a teraz zajęć mniej... :) czytam dużo książek A zaraz przed nami urządzanie domu więc też będzie co robić
 
reklama
Mnie plecy narazie nie bolą....martwię się jedynie tym że muszę powtórzyć badania na toksoplazmozę....IgG wyszło ujemne(0,10) a IgM dodatnie ( 0,97) jeden lekarz u którego byłam na pierwszej wizycie nie widząc wyników tylko te jednostki powiedział że jestem chora i mam zrobić awidność.Drugi u którego byłam na kolejnej wizycie i został moim lekarzem prowadzącym mówi że trzeba powtórzyć wyniki odrazu awidnosc nic nie wykaże i trzeba odczekać 3 tyg.I bądź tu mądry....Miałyście dziewczyny podobne sytuacje z toksoplazmozą? Dajcie znać.Dodam tylko że nie mam kota ani kontaktu z nimi,warzywa owoce myje,nie jem surowego mięsa
 
Do góry