reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny ja dziś nie mam objawów prawie wcale, ale się też nie stresuje na zapas. Na jednym forum czytałam niedawno, że dziewczyna miała wszystkie objawy ciąży włącznie z wymiotami a ciąża obumarla i nawet o tym nie wiedziała przez ponad tydzień. Także nie wkrecajcie się, nerwy do kieszeni i spokój :) bo tylko spokój i czekanie nam pozostało :) PS. Ja w pierwszej ciazy całe 9 miesięcy nie miałam żadnych objawów, jedynie piersi bolały przez pierwszy trymestr, i dużo spałam. Zero bólu brzucha i zero wszystkiego gdzie każda dziewczyna na forum miała coś a ja nic, wtedy się niepotrzebnie martwiłam. Także noł stres i główki do góry [emoji3531][emoji18] wszystko jest napewno ok! [emoji3531]
Ja tak mialam w dwoch z trzech straconych ciążach [emoji27] ciąża byla martwa a objawy trwaly [emoji27][emoji27][emoji27][emoji27] teraz strasznie sie boje
 
Dlatego dla tych które zobacza, że objawów dziś nie ma czy w inny dzień to nie jest powód do zmartwień bo bywają i odwrotne sytuacje wspomniane przeze mnie i koleżankę wyżej a stres nam nic nie da.. Eh
 
Czy ktoras z Was plami? Ja termin miesiaczki mialam na sobotę i w piątek kropla jasnobrazowego sluzu, w sobote rano też, w niedziele rano tez. Przed chwilą tez kropla na papierze toaletowym. Biore luteine, zostala mi z ostatniej ciąży. Plamie tak jakby na każdy dzien przypadajacy na dzien okresu. Byle do wizyty.
Ja. Plamilam cała środę, praktycznie na brązowo. Wieczorem miałam usg, biło serduszko, dostałam duphaston i teraz leżę.
Ja plamilam w poprzedniej ciąży i po duphastonie przeszło.
A jak długo go bralas? Na początku ciąży? Dziwi mnie, że nie dostałam skierowania na badanie hormonów.

Niestety u mnie dużo osób też nie po

A który masz tydzień? Ja nie wiem czy iść 23 do gina to będzie 6t2d czy czekac do 4.10 żeby już napewno coś było widać a nie pecherzyk tylko.
Dopiero w 7 widać fasolke. Ale mi kazał przyjść też w 4 tygodniu, żeby zobaczyć, czy dobrze się zagnieździł zarodek i wtedy był sam pęcherzyk
 
reklama
I jak tam po wizycie u endo? Jakie dostalas zalecenia?

Nie muszę robić biopsji na szczęście, mogę z tym poczekać na po porodzie. Ogolnie to zmartwił go moj niski progesteron, ale nic mi nie przepisał. Powiedział ze lekarz prowadzacy ciaże się tym zajmie. Mam w górnej normie glukozę i powiedział, żebym odstawiła całkowicie cukier i mam pilnować regularnego jedzenia. Z tym cukrem to akurat na plus, boję się jak diabli przytyć, nie latwo bylo zrzucać 25kg ... ale to cholerne ssanie w żoładku [emoji2368][emoji2356] jak tu nie jeść ?!

Jaka bierzesz dawkę euthyroxu? Ja 100

Dotychczas przez ostatnie 1.5 roku miałam 75, dzisiaj mi podwyższył do 100 ale wydaje mi się że mało, okaże się za 4 tyg.
 
Do góry