reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ale w tej ciąży musiałaś? dlaczego trafiłaś do szpitala?

Mi te wymioty żyć nie dają...od 1.5 miesiąca leżę e łóżku lub na kanapie. W pojedyncze dni gdzieś się ruszę ale głównie do rodziców na ich kanapę...
Tak w tej ciazy. Wlasnie przez wymioty i zdiagnozowali cos takiego jak zespol niepowsciagliwych wymiotów. Moze masz to samo i sama nie dasz rady tego opanowac? Tylko musisz miec kroplowki nawadniajace i lekarstwa? Pisalas,ze dosc duzo wymiotujesz, wiec moze zapytaj na wizycie swojego lekarza [emoji8][emoji8]
 
reklama
Piękne maleństwo i jakie już duze[emoji173]
Dzięki za dobre słowa!

Uff.. Wszystkie złe myśli sobie poszły!!
Serduszko bije, maluch rośnie 10+5 crl 4.53cm (w3tyg 3cm aż się wierzyć nie chce :))
To dziś będę spać spokojnie :)
AA i usg miałam już przez brzuch, czyli wiem w którym miejscu mogę głaskać hihiZobacz załącznik 1035804
 
Jejku dziewczyny współczuję was tych wymiotów ! Ja z dnia na dzień czuje się lepiej. Choć mam momenty ,że muszę się położyć . Ta ciąża to bajka w stosunku do pierwszej... Ja na zaparcia jeszcze nie narzekam. Dziś skończyliśmy kłaść panele u małej w pokoju. Kontynuuje jej malowanie brzóz na ścianie.

A ja już jestem w 13 TC. [emoji854]
W środę prenatalne.
 
Chciałabym już być w 13 tygodniu i wchodzić w drugi bezpieczniejszy trymestr[emoji4] u mnie dziś 10 tydzień [emoji1768]
Jejku dziewczyny współczuję was tych wymiotów ! Ja z dnia na dzień czuje się lepiej. Choć mam momenty ,że muszę się położyć . Ta ciąża to bajka w stosunku do pierwszej... Ja na zaparcia jeszcze nie narzekam. Dziś skończyliśmy kłaść panele u małej w pokoju. Kontynuuje jej malowanie brzóz na ścianie.

A ja już jestem w 13 TC. [emoji854]
W środę prenatalne.
 
My wróciliśmy właśnie z galerii, dzieci trzeba było na zimę obkupic. Mdli mnie dziś okropnie.
Mnie od kawy odrzucilo a piłam 4 dziennie, czasem wypije rozpuszczalna z mlekiem.
Zrobiłam dziś farbę na włosy, robię zawsze garnierem a ona niestety ma amoniak, smierdzialo mi strasznie, siedziałam przy otwartym oknie z farba żeby tego nie wdychac.
Poleci która dobra farbę włosy jasny blond a odrost bardzo ciemny z siwym, ciężko farby łapią.
Też mam blond z ciemno siwym odrostem. Ciemny odrost to nie problem, siwy słabo łapie. Używam od 3 lat olia i jestem zadowolona jak na domowe malowanie. Na początku sierpnia malowałam włosy, odrost już widać i mi przeszkadza ale jeszcze trochę boję się malować. Nawet tak amoniakiem nie capi, boję się bardziej tych substancji co przez skórę przechodzą. W ciąży malowałam tą farbą i córce nic nie jest ale poczekam jeszcze z tydzień
 
A ja mam swoje włosy bardzo czarne i te siwe aż błyszczą ! :/ jak na 33 lata mam ich baaaardzo dużo.
Ja się farbuje biokapem (dostępny w aptekach) jest naturalny w 85% i można się bezpiecznie w ciazy farbiwac. Cena wyższa bo Ok 45 zł.
Zabrzmiało jak reklama [emoji23]
 
Dziewczyny, zgłupiałam!


Nic się nie martw, możesz śmiało pić. To stary artykuł a strona tez niezbyt polecana jeśli chodzi o zalecenia dietetyczne. Sama studiuję dietetykę i akurat wczoraj na zajęciach piłam sok z buraka i rozmawiałam na temat buraków w ciąży z profesorem, można jak najbardziej :)
U nas 13+2 a groszek ma na imię Gucio [emoji213]
 
Nic się nie martw, możesz śmiało pić. To stary artykuł a strona tez niezbyt polecana jeśli chodzi o zalecenia dietetyczne. Sama studiuję dietetykę i akurat wczoraj na zajęciach piłam sok z buraka i rozmawiałam na temat buraków w ciąży z profesorem, można jak najbardziej :)
U nas 13+2 a groszek ma na imię Gucio [emoji213]

O! Kochana jesteś, dziękuje.
 
Kręgosłup daje mi popalić. Idealnie by było gdyby Niko ruszył, bo pod kobiec dnia nie wiem czy bardziej brzuch czy kręgosłup mnie boli
1f62d.svg
1f644.svg
 
reklama
Tak w tej ciazy. Wlasnie przez wymioty i zdiagnozowali cos takiego jak zespol niepowsciagliwych wymiotów. Moze masz to samo i sama nie dasz rady tego opanowac? Tylko musisz miec kroplowki nawadniajace i lekarstwa? Pisalas,ze dosc duzo wymiotujesz, wiec moze zapytaj na wizycie swojego lekarza [emoji8][emoji8]

Dziękuję Ci za odpowiedź. W środę mam wizytę i mam nadzieję, że coś poradzi bo to jest tragedia. Wczoraj wieczorem 6 razy dzisiaj też. Wypiłam 1/3 kubka a leciało jakbym litr wypiła. Waga stoi w miejscu A w 1 ciąży szybko przybierałam.

Czy bierzesz takie tabletki na A? które się stosuje po chemioterapii?
 
Do góry