reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
I co zadowolona z powrotu jesteś? Ja mieszkam w Austrii i cos tam cicho myślę o powrocie do Polski po porodzie, ale mieszkam tu 10 i tak ciężko mi się zdecydować.

My mieszkaliśmy w Irlandii. Uciekliśmy między innymi z powodu pogody i stylu życia narzuconego przez pogodę właśnie.. Mało na świeżym powietrzu.. Rzadko na rowerze... Itd itp. Zrobiliśmy to też ze względu na dzieci które zawsze ciągnęło do wszystkich z naszych rodzin a zwłaszcza do babć i dziadków. Jest też wiele innych rzeczy które przyczyniły się do powrotu ale to może kiedyś na wątku zamkniętym już.
Ja mam porównanie służby zdrowia, szkoły itp. I dla mnie każdy system ma wady i trzeba wybrać mniejsze zło.
Nie wiem jeszcze czy żałuję bo na razie jestem jeszcze sama z dziewczynami. Ja pracę szybko znalazłam i znajdę ewentualnie jeśli trzeba będzie. Mój Mąż ma trochę gorzej więc zobaczymy. Zawsze możemy spakować się i wyjechać znowu. Jedno wiem na pewno moje serce jest podzielone na pół. Uwielbiam wracać na urlop do IE I dobrze mi tu (jak mąż nas odwiedza) i do końca życia zawsze będę tęsknić za jednym albo drugim.
Gdyby to nie była tak oddalona wyspa i ta pogoda pewnue bym nie wróciła.
 
No mi wlasnie się nie podoba ten brak pisania. On nie umie kilku zdań spójnych sklecić . Robi tyle błędów, że szok. Każda lektura to droga przez mękę ( A przecież w młodszych klasach same przyjemne książki są).
Podejrzewam, że ma dysleksje ale Pani nie wysyła go na diagnozę...
Mój syn z matmy super, ale z j. polskiego. Dokładnie to co piszesz.... Nie umie zdania sklecić... Przykład na bieżąco bo właśnie dzisiaj stał się cud i ma coś zadane- napisać max 3 zdania na temat Detektywa Pozytywki... Siedzi już nad tym 30 minut.. Stwierdził że skoro max 3 to on napisze 2 bo będzie wtedy do pary... BOŻE widzisz i nie grzmisz no załamka normalnie... Bo nawet z tymi dwoma jest problem... :angry:
 
reklama
A znacie sklep newbie? Ja mojemu tam głównie kupuje ubranka albo w next. Ale dla chłopca to rozsądnie bo jakość rzadko mnie coś tam aż tak mocno zachwyci na wow ale dla dziewczynki! Matko jakbym tylko miała dziewczynkę
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png

Jeden z moich ulubionych sklepów dla maluchów. Moja córka ma 60% ubranek od nich. Część ma z działu dla dziewczynek i sporo z działu dla chłopców . (bo ona to tak specyficznie jest ubierana )
Lindex też lubię, ma kolekcje w podobnym stylu co Newbie.
 
Do góry