reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Nic nie pomaga. Wczoraj byłam u swojej gin która zaleciła mierzyć ciśnienie i udać się do neurologa. Jedyne co mi pomaga na chwilę to gorący prysznic.

A ja nie śpię od 3 bo na papierze miałam krew... Tłumacze sobie ze to od wczorajszej cytologii ale wiecie jak jest... umysł pracuje.
Musze spróbować z prysznicem..
Nie martw się na zaś, jeżeli jednorazowe plamienia to zapewne po cytologii
 
reklama
Koleżanka z poprzedniego forum rodziła w Gdyni i przez 3 dni nie wpuścili jej męża do szpitala. Tam nie ma takiego zwyczaju! Byłam w szoku bo mój K był ze mną codziennie od 8-20 nie wyobrażam sobie być po porodzie bez niego...

@CatsMum
Aaa no tak zapomniałam, w wojewódzkim 12 lat temu i 5 lat temu też nie mógł nikt wchodzić do sal gdzie leżelismy. Do odwiedzin był osobny pokój, a dzieci za taką szybką.
To było tragiczne, nie wiem czy jest tak dalej.
W dzień jak wychodzilam z Jasiem, miałam mieć wypis o 11, mąż przyjechał przed 11. A wypis się wydłuży, bo nie zbadali mi na coś tam małego i nie biło komu.
I wyszliśmy do domku dopiero o 15.30.
Ok 12 godziny jedna z lekarek wyraziła zgodę, żeby na salę moją wszedł mąż. Byłam sama bo współlokatorki poszły do domu..
To był jedyny minus wojewódzkiego.. Kurde, zaraz zacznę myśleć i się okaże, że jest ich jednak więcej hahahhaha.

Nadrobię Was później.. Zaspalam!! Wstałam po 4 drzemce!
Miłego dnia.
 
Hej dziewczyny. Znów naskrobałyście dużo:) trochę przeglądnęłam ale jakiś spór był wiec się nie zagłębialam aż tak:) no nic ja od rana się kręcę bez celu. Dziś wizytuje i zaczynam panikować. Strasznie mnie obsypalo wypryskami na całym ciele i wszystko mnie swędzi. Wizytę mam na 15 ale czas mi się dłuży i dłuży. Obym jakoś przetrwała.
 
Hej dziewczyny. Znów naskrobałyście dużo:) trochę przeglądnęłam ale jakiś spór był wiec się nie zagłębialam aż tak:) no nic ja od rana się kręcę bez celu. Dziś wizytuje i zaczynam panikować. Strasznie mnie obsypalo wypryskami na całym ciele i wszystko mnie swędzi. Wizytę mam na 15 ale czas mi się dłuży i dłuży. Obym jakoś przetrwała.
Kciuki [emoji1696]

Ja się zastanawiam czy nie iść do gin...
 
Ja znowu w drugą stronę .posłuchałam wszystkich dookoła i najmniejszego rozmiaru kilka sztuk miałam .
A moja mała topiła się w 56 :D.
I wolno rosła .
Teraz mam zamiar lepiej się przygotować

Mój też się topił. Miał tylko 49cm.


Dziewczyny hormony buzują :/ gleboki wdech i do przodu :)
I melise niech wypiją te co się denerwują

A tak serio... to rozważanie już, gdzie będziecie rodzic? Ja jeszcze o tym nie myśle, a powinnam ze względu na białaczkę :/
Napewno Warszawa tylko mam wyobrażenie, ze nie zdarzyłaby nagle dojechać jakby cis się zadziało[emoji54]

Ja rodzić chciałam na początku tam gdzie pierwsze w Bydgoskim Bizielu. Jednak lekarz od mojej choroby zalecił CZMP w Łodzi
I cesarkę.

Uderzeń gorąca nie mam ale ciągle brak mi tchu.. Najgorzej jak się schylam albo długo stoję :(

Brak tchu jakby ktoś naciskał na klatkę.



Dziewczyny co do wątku zamkniętego pomyślcie tak jak na fb są grupy zamknięte lub tajne i dodaje się osoby po spełnieniu wymagań tak i tu zamknięta ma dać szansę się vardziej otworzyć jednocześnie być anonimowym. Bo niech ktoras korzysta z firum będzie miała jakiś problem w rodzinie wygada się w tajemnicy przed mężem nam on by stworzył konto i miał od raxu byc dodany bo tak?? To troche bez sensu wtedy zamykać wątek.



Syn przyniósł jelitówkę z szkoły i pół nocy nie przespanej niestety.
Smecta larimed mam i juz dostał. Macie domowe sposoby na jelitówkę dziecka?
 
U mnie i kokon i poduszka do karmienia ( kura z la millou) to hit. Ta kura już w szpitalu mi pomogła z tym ze kładłam ja pod głowę sobie :)

A co do kocykow to ja minky nie bo takie sztuczne mi się wydają.
Lullalove ma extra, 50% bambus 50% bawełna milusie no cudo, używamy kilku od roku, często prane jak nowe :)
Będzie ciepło to pewnie ze dwa bambusowe otulacze by się przydały

No widzisz. Ja kokon próbowałam używać ale przesuwal sie na głowę i balam się że mu się dziecko udusi...

Karmić na siedząco nie potrafilam, dlatego poduszka mu sie nie przydala, później się nauczyłam więc myślę czy przy drugim nie kupić:)

Te kocyki z babyono są fajne, minky jest cienki z jednej strony, z drugiej bawełna. Na początek był super bo pozniej to pieluszki bambusowe
 
reklama
:no:
Hej dziewczyny. Znów naskrobałyście dużo:) trochę przeglądnęłam ale jakiś spór był wiec się nie zagłębialam aż tak:) no nic ja od rana się kręcę bez celu. Dziś wizytuje i zaczynam panikować. Strasznie mnie obsypalo wypryskami na całym ciele i wszystko mnie swędzi. Wizytę mam na 15 ale czas mi się dłuży i dłuży. Obym jakoś przetrwała.
Ja też jestem obsypana, plecy, twarz.... Najgorzej na dekoldzie, w tej ciąży nie dość że czuję się tragicznie to jeszcze tak samo wyglądam
 
Do góry