reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Znowu jest co czytać [emoji854]
Atomic piękne włosy [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ja miałam najdłuższe tak za talie , ale obcięłam , bo miałam dość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki ja mam pytanie, robilam ostatnio grupę krwi wyszlo mi coś takiego...a moj lekarz wpisał mi w karcie ciąży 0 dodatnie...czyzby sie pomylił?
20191105_110414-1.jpeg


Sent from my LG-M320 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzień dobry.. jaki ja miałam sen erotyczny masakra. I miałam piersi jak kiedyś A/B za którymi mega tęsknię :) teraz mam d/e ... . Siedzę w pracy, uczę na moje miejsce. Dzisiaj o 17:40 wizytuje. Jestem w 14 t 7dniu. Odbiorę wyniki Sanco i bede pewnie analizować :)
 
Ja w ciąży nie ścinam. Jest przesąd że się nie ścina.
A ja i scinalam i fatbowalam i żyje i dziecko też zdrowe się urodziło, przesadą na przekór robię. I hybrydy i rzęsy zakładam i 2 kawy dziennie pieje i normalnych kremów używam byle nie kwasy. Nie daje się temu bo bym zwariowala, ciało się zmienia, buzia, skóra starzeje też na trochę zadbać o siebie w ciąży (oczywiście każdą rzecz na jaka mam ochotę konsultuje z lekarzem i zazwyczaj mam zielone światło) tak robilam i w pierwszej ciąży i teraz też tak robię. W pierwszym trymestrze jedynie jestem ostrożna, jak prenatalne są ok to nie ma powodów tak bardzo się ograniczać oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań.
 
reklama
Do góry