reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A pisjesz 2 l wody dziennie. Ja też się wczoraj u lekarza skarżyłam na ból głowy to kazała mi minimum 2.5 l wody pić. Au mnie s tym bywało różnie :)
Ja w pierwszej ciąży tak pilam i mam wrażenie że to ta woda mnie tak napompowala bo jadłam tyle co zwykle A 20 kg przytylam. Teraz tyle nie pije moze litr dziennie plus herbaty, kawa, zupka wystarczy jak dla mnie
 
reklama
Ja przez wymioty schudłam już 8 kg ;( coś okropnego. A jak to jest z tymi kg po porodzie? Po samym porodzie ile może zejść?

Serio? Wspolczuje :(
Myślę,że to kwestia indywidualna ile kg schodzi. Mój synek ważył 4kg plus wody płodowe to trochę tego było :D
 
Ah Ci mężczyźni.... :D

Chociaż mój mąż jest cudowny - bardzo dużo rzeczy robi teraz w domu, a ja odpoczywam. Sprzątanie, pranie, prasowanie... Full service [emoji3590]
A ja dzisiaj mam w planach ugotować zupę meksykańską. [emoji4]
Ale na razie prasowanie. Niby mąż obiecał poprasować, ale już od soboty słysze: "Dzisiaj wyprasuje".
 
A ja ważę 53 kg i tylko się boję abym po ciąży nie była jeszcze chudsza bo podobno to bardzo szybko spada

Ja przed 1 ciążą ważyłam 43kg i miałam przy porodzie 20kg na plusie. Nigdy nie wróciłam do tej wagi ( z czego bardzo się cieszę).
Teraz zachodząc w ciążę ważyłam 53. To wszystko dlatego, że zaczęłam regularnie jeść.
 
Na 10.45 i jest czekam. Lekarz do 12 przyjmuje więc napewno mnie przyjmie dziś. A dwie osoby czekają jeszcze przedemna. Zapisana na godzinę a to nic nie daje. I tak kolejność przychodzenia. Pani ja za Panią i tak leci Ehh. Uroki NFZ

Ja chodzę prywatnie i zawsze jest Spore opóźnienie nawet do godziny. Ale to tylko dobrze świadczy o lekarzu po poświęca dużo czasu dla pacjentki no i wiadomo co pacjentka to czasami różne przypadki. Postaraj się jeszcze troszkę wytrzymać.już bliżej niż dalej
 
Ja przed 1 ciążą ważyłam 43kg i miałam przy porodzie 20kg na plusie. Nigdy nie wróciłam do tej wagi ( z czego bardzo się cieszę).
Teraz zachodząc w ciążę ważyłam 53. To wszystko dlatego, że zaczęłam regularnie jeść.

Oj to już w ogóle byłaś szczupaczek :)
Ciekawe jak z biustem… Wielu kobietom zostaje większy lub wręcz odwrotnie;)
 
Oj to już w ogóle byłaś szczupaczek :)
Ciekawe jak z biustem… Wielu kobietom zostaje większy lub wręcz odwrotnie;)
A innym bez zmian, u mnie wrócił do poprzedniego stanu, ale ja karmiła 3 miesiące tylko , chodź przed ciążą mialam B tak w trakcie dobre D i sumie jak do mojej sylwetki to juz za dużo. Teraz już mam C i pewnie się historia powtórzy z poprzedniego razu .
 
reklama
ja w pierwszej ciązy przytyłam 27 kg!! na porodówce myśleli że im sie waga zepsuła, brzuch nie duży, spodnie rozmiar 36 a te wszystkie kg to była woda butów nie mogłam ubrać ani skórzanych rękawiczek, wróciłam do wagi sprzed ciąży chyba w 3 tygodnie. Teraz przytyłam 1,5kg ale zaczyna boleć mnie glowa a to znaczy że musze zacząć jeszcze więcej pić więc znowu kg pójdą w górę
 
Do góry