reklama

Majóweczki 2020

reklama
Zależy ile masz wzrostu. Spokojnie nie martw sie dzidziuś i tak dostaje wszystko co najlepsze , zdrowa zroznicowana dieta i nie masz sie czym martwić. Mówią że dziecko zawsze czerpie z nas w pierwszej kolejności,
to co potrzebuje , co najcenniejsze.

Mam 158 cm wzrostu, w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg ale zaraz waga wróciła do normy i stała w miejscu. Ale tak masz racje dziecko czerpie z nas to co dla niego najlepsze :)
 
Hej , miałam dać znać ,po wizycie wszystko ok, bardzo się bałam ,bo przestałam wymiotować a pierwsza ciąża stracona w 9 tyg , druga w 39 ,to ciśnienie mi podskoczyło na wizycie, teraz jestem w 11+1 według miesiączki i jak dzidzia była trochę mniejsza niż według OM to jak na razie przegoniła i jest duza na 11+3 ;) jutro dzwonie się umówić na genetyczne
I nie zamartwiamy się !
 
Wow przy takim wzroście to dopiero musiałaś być modelka z taka waga :)
No wygodnie bylo nic nie wystawało :-) przy bieganiu chyba tak jest ze organizm powolutku pozbywa się tego co utrudnia ruch hehhe i nie ma wtedy zadnych faldek, mozna jesc jak król, choć i tak zazwyczaj bardziej smakują zdrowe rzeczy. Tak to jakoś natura stworzyła :-) poza tym te endorfiny ... Teraz no to była z masłem hehe choć powoli juz mi przechodzi i częściej sięgam po orzechy :-) :) ;-) ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry