reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziękuje dziewczyny za opinie :) tak długo jej szukałam, niestety im więcej zakryte tym korzystniej wyglądam.. chociaż i tak mam wrażenie ze powoli zamieniam się w hipcie!
@AtomicTOY tak, biorę cywilny w grudniu. Mała kameralna imprezka połączona z urodzinami córci ;) szkoda byłoby mi teraz pieniążków na weselicho, jedno miałam i nie przetrwało.. teraz niby tylko 21 osób a i tak „trochę” kasy trzeba wydać..
Jeśli o sukienkę chodzi to rzeczywiście Asos, wzielam większy rozmiar (XL) brazie draki można „złapać” po bokach a nie martwić się, ze się nie zmieszczę..
Teraz szukam coś na górę - i chyba założę coś w stylu bolerka/ramoneski żeby ja trochę „złagodzić” - jednak taka ilość cekinów nadaje jej bardziej balowy klimat..

Wszystkim Mamuskom gratuluje udanych wizyt! Uwielbiam te dobre wiadomości, śliczne zdjęcia maluszków i to bijące od Was szczęście i coraz więcej spokoju!
 
reklama
Ja jem albo grejpfruty albo pomelo. Nie mam przez to zaparć. No słyszałam ze za granica ciaze prowadzi się inaczej niż w pl. Ja chodzę prywatnie i mam za każdym razem usg i do tego muszę siadać na fotel czego nienawidzę. Ogólnie co kraj to obyczaj. Ale zwariowałabym czekając tyle na usg. Teraz mi lekarz każe raz na 4 tygodnie przychodzić a mnie się wydaje ze to strasznie rzadko. Tak raz na trzy byłoby dla mnie dobrze a raz na dwa to już bajka. Ale wiadomo co za dużo to niezdrowo:/ zafarbowalam dziś włosy. Niestety nigdzie nie znalazłam farb które polecalyscie w najbardziej zbliżonym kolorze do moich i musiałam jakaś inna bez amoniaku kupić i strasznie śmierdziała i myślałam ze oszaleje. Ale na szczęście mam to za sobą a i efekt nienajgorszy:)
 
Do góry