reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie spadek sił caly czas się utrzymuje...tylko śpię...a jeszcze dzisiaj na koniec dnia poklocilam sie z mężem, a wiecie jak to jest jak sie kłóci z mezem na odległość przez kamerkę :( popłakałam sie, niby na sam koniec już bylo ok, ale hormony dalej szaleją. Zachciało nam sie jego wyjazdu za granice.
 
reklama
Witajcie :) Pomocy!
Na morfologii sprzed 7 tc płytki krwi były na poziomie 280-300 tys. Troszkę ponad trzy tygodnie temu( to jest 10 tc),robiłam badania i płytki krwi spadły do 59 tys. Czy któraś z Was miała taką sytuację? W szpitalu trzymali mnie ponad 2 tyg. I diagnozy żadnej nie postawiono. Może być to związane z małym krwiakiem pod łożyskiem,ale to nic pewnego. Tyle nas tu, może któraś miała wariujące płytki krwi? :confused:
 
Dzieczyny jecie pomarańcze? Niby 1 na tydzień żaden problem, ale zgaga moze byc gigantyczna... nie pamiętam czy jadlam w pierwszej ciąży :)
Ja nie umiem zacząć dnia bez świeżo wyciskanego soku z co najmniej 2 pomarańczy. Zostało mi jeszcze od czasu porannych mdłości, był to mój jedny sposób na dobre samopoczucie z rana.
 
U mnie spadek sił caly czas się utrzymuje...tylko śpię...a jeszcze dzisiaj na koniec dnia poklocilam sie z mężem, a wiecie jak to jest jak sie kłóci z mezem na odległość przez kamerkę :( popłakałam sie, niby na sam koniec już bylo ok, ale hormony dalej szaleją. Zachciało nam sie jego wyjazdu za granice.

Ohh jak ja Cię rozumiem.. Macie plan? Na długo pojechał?
 
Dziś mialam morfo i mocz i wyszly mi ketony +++ o co chodzi :( dbam o siebie zdrowo jem cukier wyszedl ok bo 84 tylko :-( :( czy moze byc przyczyną godzina? Pojechalam na pobranie po 12, po pracy. Przed laboratorium zamkniete. Caly dzien o paru łykach wody bo trzeba na czczo. Moze taka dluga przerwa od kolacji spowodowała te ketony? Przy cukrzycy mierzylam paskami ciala keton.i czasem mialam + śladowe ale nigdy +++
Ketony są od głodzenia się, organizm zamiast brać energię z cukrów rozkłada tłuszczyk. Nic dziwnego że jak do 12 nic nie jadłaś to nie miałaś energii z cukru. Mi zawsze ketonywychodzą kosmicznie wysokie bo o ile w nocy nie pójdę zwiedzać kuchni to rano umieram z głodu. 2 lekarzy kazało się nie przejmować bo w ciąży to częste
 
Niby pojechał na 3 miesiące ale z możliwością zostania do pól roku. Jest dopiero 2 tydz w Szwajcarii i juz się kłócimy. A sam chciał tam jechać, nikt go do tego nie namawiał a teraz pretensja. Paln jest taki, ze posiedzi tyle ile da radę i wraca. Takie zawracanie dupy... Tutaj w polsce się zwolnił bo jedzie za granice a teraz wyszlo jak wyszlo. Masakra jakaś.
Ohh jak ja Cię rozumiem.. Macie plan? Na długo pojechał?
 
reklama
Do góry