reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej laski [emoji4]

Ciezka noc za mna,mlodej wyszly 4 zęby. Troche miala stan podgoraczkowy i mowila przez sen "mama,tata,baba" [emoji16]widac bylo jak sie meczy,a mama razem z nia. Cala noc na cycu,jak nigdy, ale mam nadzieje, że jej to pomoglo.

Teraz juz jest lepiej,poszla na drzemke [emoji4]ogolnie to pierwszy jej ząb gdzie dostala stanu podgoraczkowego,bo wczesniej nigdy nie miala. I moj Maz juz panika o mloda.

Z planow to dzisiaj prania i sprzatanie i mam nadzieje ze uda sie jechac kupic ten fotelik samochodowy. Moze macie jakies foteliki do polecenia w kategorii 9-25kg?
 
reklama
Hej laski [emoji4]

Ciezka noc za mna,mlodej wyszly 4 zęby. Troche miala stan podgoraczkowy i mowila przez sen "mama,tata,baba" [emoji16]widac bylo jak sie meczy,a mama razem z nia. Cala noc na cycu,jak nigdy, ale mam nadzieje, że jej to pomoglo.

Teraz juz jest lepiej,poszla na drzemke [emoji4]ogolnie to pierwszy jej ząb gdzie dostala stanu podgoraczkowego,bo wczesniej nigdy nie miala. I moj Maz juz panika o mloda.

Z planow to dzisiaj prania i sprzatanie i mam nadzieje ze uda sie jechac kupic ten fotelik samochodowy. Moze macie jakies foteliki do polecenia w kategorii 9-25kg?
My mamy tyłem britax römer max way plus :) jestesmy zadowoleni
20191109_094416.jpeg
 
Niestety nie i to akurat się nie zmieni, ale nie poddam się. Za długo czekałam na maleństwo i wychodzi że tylko ja czekałam i pragnęłam szczerze. Dziękuję za miłe słowa [emoji173]
@Moni_89 hej kochana! Mam nadzeję, że u Ciebie chociaż troszkę lepiej. Jestem myślami z Toba. Przytulam mocno [emoji9]
 
Ja wstałam pół godziny temu, śniadanie i kawa w łóżku i leżę dalej hehe. Trzeba się zaraz za jakąś robotę brać.
 
reklama
Ja już mam umyte okna w kuchni, blaty, fronty i ogólnie cała kuchnia na cacy :D Do tego już balkonowe z jednej strony zaczęłam ogarniać w córki pokoju ale brzuch zabolał i dostałam rozkaz by chwile odpocząć. Na straganie już też byłam z samego rana jak jeszcze spali więc i rogale, i pieczywo i coś na obiad też jest 🙂 Teraz czekam na śniadanko, które robi D. - bekon, jajko sadzone - mam taką ochotę na amerykańskie śniadanko, że nie macie pojęcia !!! 🤩

@Kffiatek spokojnie kochana. Nie daj się zwariować i odsuń złe myśli. Ja teraz mam niby początek 12 tc a jedyne co czuje w ciągu dnia to nabrzmiałe czasem piersi - już nawet nie bolą. 2 trymestr jest dla nas łaskawy - pamiętaj o tym 😘
 
Do góry