reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja leżę od godziny. Poczułam dziś pierwszy raz skurcz macicy. Muszę magnez zapodac . Ale ogólnie jest ok.

Mój dom błyszczy. Nigdy nie było tak czysto [emoji23][emoji23][emoji23] ciekawe do kiedy ?[emoji854]

U mnie tez błyszczy... a raczej błyszczało[emoji19] Partner otworzył sobie weekendowe piwko, już mi porozlewał na stolik, w łazience całe lustro już ochlapane wodą... Ehh, będę miała dwoje dzieci do ogarnięcia-narzeczony i dzidziuś :p
 
Dzień dobry wam wszystkich ja dziś od 6 na nogach posprzatalam mieszkanko rozpaliłam w piecu pomogłam mamie kisic kapustę a teraz piekę jablecznik po całym mieszkaniu roznosi się już zapach cynamonu aż ślinka cieknie 🤤🤤🤤
Masz jakiś fajny przepis? Ja robię ciasta ale nigdy jabłecznik - zawsze zostawiałam go mojej mamie a właśnie nie raz miałabym ochotę sama go upiec :)
 
Buleczki wyszły przepyszne :-) :) u mnie teraz tez paaaachnie i roznosi sie po calym domu. Sernika jeszcze bie kroje bo goracy sie studziale buleczki probowalismy i mega takze wyzerka i jakas komedia na netflixie...mam ost.ochote na te swiateczne heh choc co roku mnie wkurzalo ze w listopadzie jyz dekoracje i koledy. W tym roku sama jakas mam taka ochote juz na te swieta.. moze przez to ze w zeszlym roku nie moglam sie tym cieszyc bo mieszkalismy w wynajetej kawalerce akurat... jednak chociaz swieta to nie dekoracje, a radosc Bozego Narodzenia, czas z rodzina, bliscy, to czekam z utesknieniem juz na tą swiateczna atmosferę..w swoim domu ;-) ;)
 
reklama
Do góry