reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

martam89

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
26
Witajcie przyszłe Mamy!

Mój termin z OM wypada na 2.Maja.
Mamy już córeczkę urodzoną 30.kwietnia 2018.
Moje urodziny wypadają na 5.maja, wiec u nas zapowiada się urodzinowy tydzień;)

Córkę urodziłam poprzez cesarkę 11 dni po terminie. Była owinięta w pępowinę i nie mogła zejść do kanału rodnego....
Mam nadzieje, ze tym razem uda się naturalnie.
 
reklama
Witajcie przyszłe Mamy!

Mój termin z OM wypada na 2.Maja.
Mamy już córeczkę urodzoną 30.kwietnia 2018.
Moje urodziny wypadają na 5.maja, wiec u nas zapowiada się urodzinowy tydzień;)

Córkę urodziłam poprzez cesarkę 11 dni po terminie. Była owinięta w pępowinę i nie mogła zejść do kanału rodnego....
Mam nadzieje, ze tym razem uda się naturalnie.
Marta witaj :) miałyśmy otwarty wątek w innym miejscu , ale powoli przenosimy się tutaj , gdzie jest jego miejsce :)
 
reklama
Ja też się melduje[emoji3526]

Dzisiaj mam pierwsza wizytę o 17.30. Czuję, że zaczynam się denerwować, mimo że wcześniej w ogóle się nie stresowałam wizytą, nawet jakoś specjalnie na nią nie czekałam... a teraz kurde mnie wzieło.
[emoji25][emoji25]
 
Do góry