reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Cześć Dziewczyny . Witam się i ja.
Mam na imię Aga. 37 lat.
Mam Synka Frania 11 miesięcy. 9 października kończy roczek.
Obecnie 7+1. USG jeszcze brak. Mam w przyszłą środę.
Z objawów to senność. Mogłabym non stop spać i sikuuuuu.
Ja też jestem z tych bardziej kobiecych więc rodzina się raczej nie zorientuje jak im sami nie powiemy . bynajmniej do tego 3- 4 miesiąca.

Trzymam kciuki za wszystkie Mamusie a najbardziej te, które mają małe niepewności. Oby już było spokojnie i bez krwawień.
Mój Syn jeszcze śpi - szok :p co prawda obudził się po 5 na mleko ale ta godzina to U Niego wyjątek.
Chyba w spokoju zrobię sobie kawę.
Pijecie ?
Ja na jedną sobie pozwalam.

Dobrego spokojnego dnia :)
 
Lenalila jaki fajny brzusio. Mam prawie taki sam. Troszkę większy tak naprawdę ale ja zaczynałam ciążę z niedowagą minimalna i dwa bąbelki..
U mnie mdlosci rozkręcone na maksa.. Nawet w nocy jak się przebudzę to mnie męczą... Rano wymioty gwarantowane codziennie.. Zaczynam się przyzwyczajać [emoji853]
Do pracy oczywiście nie chodzę na razie.. Nie ma opcji.. Dojazd zajmuje mi godzinę półtorej.. Ja 10 minut w aucie wytrzymać nie mogę..
 
Lenalila jaki fajny brzusio. Mam prawie taki sam. Troszkę większy tak naprawdę ale ja zaczynałam ciążę z niedowagą minimalna i dwa bąbelki..
U mnie mdlosci rozkręcone na maksa.. Nawet w nocy jak się przebudzę to mnie męczą... Rano wymioty gwarantowane codziennie.. Zaczynam się przyzwyczajać [emoji853]
Do pracy oczywiście nie chodzę na razie.. Nie ma opcji.. Dojazd zajmuje mi godzinę półtorej.. Ja 10 minut w aucie wytrzymać nie mogę..


Uważaj żeby się nie odwodnic. Pij sporo wody . Wchodzi Ci ?
 
Uważaj żeby się nie odwodnic. Pij sporo wody . Wchodzi Ci ?

Wchodzi po południu. Wczoraj byłam u lekarza po zwolnienie i już wspomniał żeby pojawić się w szpitalu na kroplówkę bo sama sobie nie poradzę..
U mnie doszły jeszcze krwawienia z nosa.. [emoji15]
Tak chciałam pracować...Nie da się no nie da...
 
reklama
Hej kochane czy Was też jeszcze boli brzuch jak na okres? Mnie dzisiaj od rana bardzo boli+ mdłości..

tak, w sumie od testu (4.09) tylko jednego dnia mnie nie bolał. a tak to praktycznie cały czas. z tą różnicą, że przy okresie boli mnie krzyż i kręci w nogach, a tu "tylko" brzuch.
 
Do góry