reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć dziewczyny :)

Postanowiłam do Was dołączyć, wg kalendarzy internetowych mój termin to 20 maja.
Beta hcg ze środy to 644, z piątku 1270 [emoji5]

To moja pierwsza ciąża, staraliśmy się od marca tego roku i w końcu udało się.

Jestem tym wszystkim oszołomiona i troszkę przerażona dlatego stwierdziłam, że fajnie będzie dołączyć tu do Was [emoji16][emoji16]

Pierwszą wizytę mam w czwartek.

Pozdrawiam serdecznie [emoji8]



witamy i gratulacje :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Postanowiłam do Was dołączyć, wg kalendarzy internetowych mój termin to 20 maja.
Beta hcg ze środy to 644, z piątku 1270 [emoji5]

To moja pierwsza ciąża, staraliśmy się od marca tego roku i w końcu udało się.

Jestem tym wszystkim oszołomiona i troszkę przerażona dlatego stwierdziłam, że fajnie będzie dołączyć tu do Was [emoji16][emoji16]

Pierwszą wizytę mam w czwartek.

Pozdrawiam serdecznie [emoji8]


No hej....tak oszołomienie to jeden z najpierwszych objawów pozytywnego testu haha.


Laski bo ja już nie wiem-czytam czytam szukam witamin najlepszych dla bąbla. Do tej pory biorę pregna Uno i myślałam że będzie ok,ale Pan Tabelka analizując składy mówi, że Pregna ma takie 3 na 5. Czym się kierujecie wybierając witaminy i czy oprócz tego bierzecie kwas foliowy? Wszystki witaminy na dobrą sprawę go zawierają
 
Ostatnia edycja:
no i coś o czym nie myślicie pewnie jeszcze,a jako już parokrotnie brzuchata tak i spędza mi to sen z powiek-rozstępy. Czy zaczełyście się czymś smarować? Bo ja owszem smaruję się zwykłym balsamem dove (teraz z dużą uwagą na brzuch) ale z racji wieku moja skóra już nie jest tak elastyczna i zastanawiam się czy nie zainwestować w coś celowanego w nawilżanie-tylko ze kosmetyki dla ciężarnych to cenowy kosmos.

Może macie coś wypróbowanego ,godnego polecenia
 
no i coś o czym nie myślicie pewnie jeszcze,a jako już parokrotnie brzuchata tak i spędza mi to sen z powiek-rozstępy. Czy zaczełyście się czymś smarować? Bo ja owszem smaruję się zwykłym balsamem dove (teraz z dużą uwagą na brzuch) ale z racji wieku moja skóra już nie jest tak elastyczna i zastanawiam się czy nie zainwestować w coś celowanego w nawilżanie-tylko ze kosmetyki dla ciężarnych to cenowy kosmos.

Może macie coś wypróbowanego ,godnego polecenia
Ja wykupiłam Rossmana jeśli o kosmetyki chodzi bo było ostatnio 2+2.

Jeśli o witaminy chodzi to biorę takie 944D5ED2-7B5F-4CC3-92EE-3666DE9A9FB4.jpeg
Poleciała mi je pani farmaceutka - są trochę „bogatsze” na początek ciąży.
 
Też biorę femibion.
Znalazłam coś takiego i chyba jutro pobiegnę poszukać w aptekach.. Bo mnie te mdlosci wykończą.. Już nawet siły nie mam się złościć... Ale wcześniej takie miałam wahania nastroju że na kierowniczkę nakrzyczałam.... Ups.


IMG_5684.JPG
 
no i coś o czym nie myślicie pewnie jeszcze,a jako już parokrotnie brzuchata tak i spędza mi to sen z powiek-rozstępy. Czy zaczełyście się czymś smarować? Bo ja owszem smaruję się zwykłym balsamem dove (teraz z dużą uwagą na brzuch) ale z racji wieku moja skóra już nie jest tak elastyczna i zastanawiam się czy nie zainwestować w coś celowanego w nawilżanie-tylko ze kosmetyki dla ciężarnych to cenowy kosmos.

Może macie coś wypróbowanego ,godnego polecenia
Proszę - tu masz moje zakupy - może trochę pomogę ;) chociaż ja po moim dwóch ciążach mam bardzo delikatne ślady - a przytyłam przy obu po około 30 kg (zaczynam od 54kg)
2AFD2FD3-DB16-45D1-B7DE-4533658034A1.jpeg 294FC450-B33E-4986-9B50-A4193A802610.jpeg
 
Też biorę femibion.
Znalazłam coś takiego i chyba jutro pobiegnę poszukać w aptekach.. Bo mnie te mdlosci wykończą.. Już nawet siły nie mam się złościć... Ale wcześniej takie miałam wahania nastroju że na kierowniczkę nakrzyczałam.... Ups.


Zobacz załącznik 1022156

Już Cię uwielbiam :D raz ze cierpisz jak ja :p a dwa - znalazłaś coś co może nam pomoc :)
 
reklama
Cześć mamuśki [emoji112][emoji3590]
Co na przeziębienie? Bo gardło boli tak, że nie mogę przełknąć śliny, śpię z papierem toaletowym, bo katar cieknie bez przerwy i nie wiem czym się ratować, może wy coś polecacie? [emoji855]
I jak wy się czujecie? Jak tam wasze ciążowe objawy? U mnie na razie tylko ból piersi i lekkie mdłości z rana zanim coś zjem.
mnie tez boli gardlo, mam katar i jestem ogolnie przeziębiona ehh
 
Do góry