reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też ze względu na to, że mam córeczkę chciałabym chłopca, ale z drugiej strony dziewczynkę, bo mogą tak jak ja i siostra zostać przyjaciółkami na zawsze... Dlatego obie opcje mi odpowiadają i nie chcemy znać płci do porodu. Taką niespodziankę mieliśmy też z córeczką.
U nas będzie 8 lat różnicy więc jak beda mieli się zaprzyjaźnić to raczej w dorosłym wieku. Pewnie za chwile starszy bedzie juz dojrzewal i maleństwo bedzie mial w nosie mimo iz bardzo teraz chce [emoji6]
 
reklama
U nas będzie 8 lat różnicy więc jak beda mieli się zaprzyjaźnić to raczej w dorosłym wieku. Pewnie za chwile starszy bedzie juz dojrzewal i maleństwo bedzie mial w nosie mimo iz bardzo teraz chce [emoji6]
W moim przypadku będzie miała różnica wieku. 2 lata i 7 miesięcy, ale niekoniecznie wiek może zbliżyć dzieci. Zresztą siostra i brat też mogą mieć dobre stosunki. Wszystko pokaże przyszłość...
 
Ja też ze względu na to, że mam córeczkę chciałabym chłopca, ale z drugiej strony dziewczynkę, bo mogą tak jak ja i siostra zostać przyjaciółkami na zawsze... Dlatego obie opcje mi odpowiadają i nie chcemy znać płci do porodu. Taką niespodziankę mieliśmy też z córeczką.
Mi bez roznicy. Ale majac synka fajnie byloby miec teraz corke [emoji4]
 
Ja też nie chcę znać płci aż do porodu-totatlnie mi to obojętne.Mam syna i mam córkę więc...

Nie ćwiczę jakoś zawodowo ale od paru miesięcy uważałam na to co jem i staralam się wiecej chodzić teraz postaram się tego nie zmieniać i wprowadzić z czasem jakieś ćwiczenia dla brzuchatych

Pomiędzy moimi jest 3,2 miesiące i różnica idealna moim zdaniem. Dogadują się super mimo różnicy płci.
Ja pierwszą wizytę mam 5 października. Potwierdzającą ciążę i pewnie zlecone będę miała badania i zaraz potem pewnie pójdę prywatnie na usg ale to bez pośpiechu może w 7 tygodniu żeby mieć pewność że serducho zobaczę.
 
reklama
U nas będzie 19 miesięcy różnicy [emoji2960]

Padam dziewczyny. Taka mnie senność łapie , ale dzięki Bogu mdłości są bardzo znośne [emoji3590]
 
Do góry