reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U nas będzie 19 miesięcy różnicy [emoji2960]

Padam dziewczyny. Taka mnie senność łapie , ale dzięki Bogu mdłości są bardzo znośne [emoji3590]
Mnie strasznie mdlilo przed terminem okresu. Teraz bardziej mnie muli. Czuje sie jakbym miala gabke w przelyku. Ale ja każda ciąże zle znosze, chudne itp wiec zaraz mdlosci wróca i będe zdychac.
 
reklama
Czy to mozliwe ze w 5 tygodniu doktor nic nie widział?
Wg mojego kalendarzyka ciąży wyglada to tak:
4470C0D6-E98C-4B9D-9502-3D33179596EB.png
Ale z doświadczenia wiem ze to różnie bywa, ja byłam w końcem 5 tyg i było widać. Nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze!
 
Dzis jest pierwszy dzien 7 tygodnia. Wedlug ostatniej miesiaczki to termin na 10 maja. Mam nadzieje ze za kilka dni juz cos zobacze. Doktor mowil ze slaby sprzet i zeby powtorzyc.
 
reklama
Do góry