reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny, chyba oszalałam, ale jestem pewna, że wczoraj i dzisiaj czułam ruchy dzidziusia. Po lewej stronie mniej więcej na lini majtek czułam łaskotanie i lekkie rozpieranie jak leżałam po zjedzeniu banana.

A który masz tydzień bo ja też czuje od kilku dni cosik. A dokładnie pamiętam jak było w poprzednich [emoji106][emoji4]
U mnie 13t5d
W pierwszej ciąży czułam po raz pierwszy w noc poślubna a 20 tygodniu
W drugiej 15-16
Teraz z bliźniakami może być jeszcze wcześniej
 
Oj bardzo! I są kochane, rozmawiają z dzidziusiem i brzuszek całują :) oczywiście chcą siostrzyczkę bo braciszek to kopie i gryzie, ale i ja licze podświadomie na jeszcze jedna dziewczynkę

Moje też wiedzą 11 i 7 lat. I tak samo jak u ciebie przytulają i rozmawiają z brzuszkiem tyle że u mnie dziewczynki chciałyby 2 chłopców. Zobaczymy.
 
Mam jeszcze pytanie kiedy zapisujecie sie do szkoly rodzenia??

Ja chyba się nie zapisuje

Wiecie czego ja sie najbardziej bałam po porodzie ? Wizyty na wc [emoji1787][emoji1787] w ciąży miałam okropne zaparcia i byłam przerażona [emoji14] ale już tego samego dnia mnie pogonilo i byłam w szoku że tak łatwo poszło [emoji14]

Mi nie proponowali przed i po lewatywy. A strach był ze się rana rozerwie.

Ja to się tylko stresuję czy coś będę czuuc bo przy pierwszym cc byłam pod narkozą

Ja też. Teraz chxe do kręgosłupa bo tez bwde mieć cc. Trochę się boję.

Dziewczyny, chyba oszalałam, ale jestem pewna, że wczoraj i dzisiaj czułam ruchy dzidziusia. Po lewej stronie mniej więcej na lini majtek czułam łaskotanie i lekkie rozpieranie jak leżałam po zjedzeniu banana.

Jestes w którym tyg? W 12 tyg i wyzej już lekko łaskotać można.
 
reklama
Do góry